Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

Złota Statuetka Absolwenta

 

w pierwszym semestrze roku szkolnego 2010/2011

L.P. Nazwisko i imię Klasa Średnia 
1 Bieńczyk Aleksandra II B 5,20
2 Wojewoda Patryk III A 5,17
3 Jurczak Katarzyna II B 5,07
4 Runo Michał II E 5,00
Strumiłowska Ewa III E
5 Laskowska Marta II C 4,93
6 Ejza Marta III F 4,92
7 Bochińska Anna  III F 4,83
8 Mięturko Justyna II B 4,80
9 Darmetko Izabela III F 4,75
Górska Sylwia III A
10 Konopka Magdalena II A 4,73
11 Wysocka Kinga I A 4,69
12 Gałczyńska Angelika II C 4,67
Żelechowska Monika II F
13 Wojewoda Izabela I B 4,63
Zabielska Klaudia I B
14 Śledziewska Aleksandra II A 4,60
15 Dąbrowska Katarzyna III B 4,58
16 Magdziak Wiktoria I B 4,56
17 Makowska Olga II A 4,53
Resko Emilia II A
Włodkowska Sylwia II B
18 Dybicz Klaudia I A 4,50
Tułowiecka Karolina II E
Rybicki Piotr III A

 

Opracowała:

mgr Barbara Zabielska

 

w drugim semestrze roku szkolnego 2010/2011

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
1 Wojewoda Patryk III A 5,63
2 Ejza Marta III F 5,56
3 Strumiłowska Ewa III E 5,44
4 Bieńczyk Aleksandra II B 5,40
Jurczak Katarzyna II B
5 Bochińska Anna III F 5,31
Górska Sylwia III A
6 Mięturko Justyna II B 5,27
7 Darmetko Izabela III F 5,25
Dąbrowska Katarzyna III B
8 Laskowska Marta II C 5,20
Runo Michał II E
9 Dąbrowski Piotr III B 5,19
Kędziorek Ewa III E
Rybicki Piotr III A
10 Śledziewska Aleksandra II A 5,13
Żelechowska Monika II F
11 Konopka Magdalena II A 5,07
Matysiewicz Natalia II B
12 Wieczorek Marcin III A 5,06
13 Chrzanowska Monika III B 5,00
Dybicz Klaudia I A
Mieczkowska Aleksandra III A
Stec Konrad III C
Tułowiecka Karolina II E
Włodkowska Sylwia II B
Wysocka Kinga I A
14 Gołaszewska Anna III B 4,94
Litwiński Dawid III E
Tokarz Weronika I A
Wojewoda Izabela I B
Zysk Klaudia III B
15 Makowska Olga II A 4,93
Resko Emilia II A
16 Cwalina Łukasz III B 4,88
Dąbkowska Izabela III F
Malinowska Małgorzata III D
Mocarski Grzegorz III E
Wiliński Przemysław III A
17 Gałczyńska Angelika II C 4,87
18 Bargielska Karolina I A 4,81
Wieczorek Paweł I B
Zabielska Klaudia I B
19 Chludzińska Izabela II B 4,80
Kalinowska Adriana II B
Kędziorek Izabela II C
Nerowska Patrycja II B
Szymańska Magdalena II A
Truszkowska Natalia II D
Wasilewska Justyna II F
20 Kosiorek Magdalena III D 4,75
Kozłowski Krzysztof III F
Śledziewska Martyna I A

 

Opracowała:

mgr Barbara Zabielska



DO GÓRY