Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

Złota Statuetka Absolwenta

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole  
w I półroczu roku szkolnego 2013/14  (średnia co najmniej 4,5)

 

miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1

Gardocka Justyna

II C

5,07

Łada Daria

II B

2

Sieniawska Justyna

III B

4,92

3

Dąbrowska Paulina

II A

4,87

Wierzbowska Martyna

II B

4

Wojewoda Martyna

II D

4,80

Wojewoda Michał

II B

5

Gardocka Daria

III C

4,77

6

Zieja Anna

III C

4,75

7

Bargielska Katarzyna

II A

4,73
8

Ochramowicz Katarzyna

I D

4,71

9

Sakowska Natalia

II D

4,67

10

Hermanowski Mateusz

I C

4,63

Męczkowska Karolina

I D

11

Dębowski Marcin

III A

4,54

Jurczak Marcin

III B

Kossakowski Jakub

III A

Kryś Piotr III B
Matejkowski Bartłomiej III A
Runo Maria III E

Tarnacka Aleksandra

III C

12

Kosińska Małgorzata

II E

4,53

Wityńska Natalia

II E

Zalewski Patryk

II B

13

Łada Adrian

I D

4,50

DO GÓRY


Uczniowie z najwyższą średnią w szkole  
w II półroczu roku szkolnego 2013/14  (średnia co najmniej 4,75)

miejsce Nazwisko i imię Klasa Średnia
1 Sieniawska Justyna III B 5,44
Tarnacka Aleksandra III C
2 Łada Daria II B 5,40
3 Zieja Anna Maria III C 5,29
4 Jurczak Marcin III B 5,22
Runo Maria Antonina III E
5 Gardocka Justyna II C 5,20
Wierzbowska Martyna II B
Wojewoda Martyna II D
6 Ochramowicz Katarzyna I D 5,19
7 Dębowski Marcin III A 5,17
8 Kryś Piotr III B 5,11
Prostek Adrianna III D
9 Zalewski Patryk II B 5,07
10 Bargielska Katarzyna II A 5,00
Gardocka Daria III C
Kossakowski Jakub III A
Kurpiewska Dominika III B
11 Pieńkowska Marlena III C 4,94
Śliwka Aneta III E
12 Wojewoda Michał II B 4,93
13 Maślak Sabina Katarzyna III C 4,89
Matejkowski Bartłomiej III A
14 Babiński Michał I C 4,88
Hermanowski Mateusz I C
Najda Patryk I E
15 Dąbrowska Paulina II A 4,87
Laskowska Klaudia II D
Męczkowska Karolina I D
Sakowska Natalia II D
Wityńska Natalia II E
16 Korwek Natalia III E 4,83
17 Marchewka Angelika I E 4,82
18 Czerwińska Karolina III B 4,81
Pawłowski Damian I C
19 Kosińska Małgorzata II E 4,80
Wądołowska Urszula II B
20 Grzymała Sylwia III A 4,78
Wszeborowski Radosław III B
21 Bajkowski Bartłomiej I B 4,75
Dąbkowska Klaudia I A
Łada Adrian I D
Rogińska Aleksandra I C
Wysmułek Jakub I B
DO GÓRY