Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

Złota Statuetka Absolwenta

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole  
w I semestrze roku szkolnego 2012/13  (średnia co najmniej 4,5)

 

miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1

Gardocka Justyna

I C

5,07

Łada Daria

I B

Zieja Anna

II C

Wierzbowska Martyna

I B

2

Sieniawska Justyna

II B

5,00

Wojewoda Martyna

I D

3

Tarnacka Aleksandra

II C

4,87

Wojewoda Michał

I B

4

Kosińska Małgorzata

I E

4,80

Laskowska Klaudia

I D

Runo Maria

II E

5

Bargielska Katarzyna

I A

4,73

6

Dybicz Klaudia

III A

4,69

7

Lemańska Ewa

I D

4,67

8

Wysocka Kinga

III A

4,62

9

Dąbrowska Paulina

I A

4,60

Dębowski Marcin

II A

Kurpiewska Dominika

II B

10

Fabiszewski Damian

III D

4,54

Gromek Paulina

III B

Grużewska Martyna

III B

11

Sakowska Natalia

I D

4,53

Zalewski Patryk

I B



DO GÓRY

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole  
w II semestrze roku szkolnego 2012/13  (średnia co najmniej 4,5)

 

miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1

Gardocka Justyna

IC

5,47

2

Wierzbowska Martyna

IB

5,33

Łada Daria

IB

5,33

3

Zieja Anna

IIC

5,29

4

Wojewoda Martyna

ID

5,27

Tarnacka Aleksandra

IIC

5,27

5

Tokarz Weronika

IIIA

5,22

Wysocka Kinga

IIIA

5,22

6

Wojewoda Michał

IB

5,20

Sakowska Natalia

ID

5,20

7

Wilińska Wiktoria

IIIA

5,17

8

Sieniawska Justyna

IIB

5,13

Runo Maria Antonina

IIE

5,13

9

Bargielska Karolina

IIIA

5,11

Dybicz Klaudia

IIIA

5,11

Śledziewska Martyna

IIIA

5,11

Zabielska Klaudia

IIIB

5,11

10

Wądołowska Urszula

IB

5,07

11

Wojewoda Izabela

IIIB

5,06

Wieczorek Paweł

IIIB

5,06

Grużewska Martyna

IIIB

5,06

12

Bargielska Katarzyna

IA

5,00

Dąbrowska Paulina

IA

5,00

Piątek Natalia

IIIA

5,00

Chojnowska Wioleta

IIIB

5,00

Gromek Paulina

IIIB

5,00

Samluk Mateusz

IIID

5,00

Litwińska Monika

IIIE

5,00

13

Modzelewska Angelika

IB

4,93

Zalewski Patryk

IB

4,93

Kryś Piotr

IIB

4,93

14

Sowa Klaudia

IIIA

4,89

Fabiszewski Damian

IIID

4,89

Kędziorek Katarzyna

IIIE

4,89

15

Mocarska Iwona

IA

4,87

Laskowska Klaudia

ID

4,87

Kossakowski Jakub

IIA

4,87

Bajkowski Bartłomiej

IIA

4,87

Czerwińska Karolina

IIB

4,87

Wszeborowski Radosław

IIB

4,87

16

Magdziak Wiktoria

IIIB

4,83

Zawadzka Urszula

IIIB

4,83

Kalska Monika

IIIE

4,83

Sochacki Jakub

IIIE

4,83

Szymańska Paulina

IIIE

4,83

17

Demianowicz Magdalena

IIIB

4,82

18

Cwalina Karol

IA

4,80

Kosińska Marzena

IE

4,80

Wityńska Natalia

IE

4,80

Sejnowski Łukasz

IE

4,80

Dębowski Marcin

IIA

4,80

Jurczak Marcin

IIB

4,80

Gardocka Daria

IIC

4,80

Pieńkowska Marlena

IIC

4,80

Śliwka Aneta

IIE

4,80

19

Lipiński Łukasz

IIIB

4,78

Wądołowska Dominika

IIIB

4,78

20

Wiśniewska Alicja

IIIC

4,76



DO GÓRY