Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

Złota Statuetka Absolwenta

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole  
w II semestrze roku szkolnego 2011/12  (średnia co najmniej 4,5)

 

miejsce Nazwisko i imię Klasa Średnia
1 Bieńczyk Aleksandra  IIIB 5,55
2 Runo Michał  IIIE 5,50
3 Jurczak Katarzyna  IIIB 5,44
4 Matysiewicz Natalia  IIIB 5,33
5 Tarnacka Aleksandra IC 5,31
6 Śledziewska Aleksandra IIIA 5,28
Mięturko Justyna  IIIB
7 Sieniawska Justyna IB 5,25
8 Włodkowska Sylwia  IIIB 5,22
Kędziorek Izabela  IIIC
9 Zieja Anna IC 5,20
10 Laskowska Marta  IIIC 5,17
Gałczyńska Angelika  IIIC
11 Makowska Olga  IIIA 5,11
 Tułowiecka Karolina  IIIE
Żelechowska Monika  IIIF
12 Konopka Magdalena  IIIA 5,06
Resko Emilia  IIIA
Chludzińska Izabela  IIIB
13 Runo Maria Antonina IE 5,00
Truszkowska Natalia Julia IIID
14 Pieńkowska Marlena IC 4,94
Szymańska Magdalena  IIIA
Kalinowska Adriana  IIIB
Rakowski Mateusz  IIIB
15 Wojewoda Izabela IIB 4,93
16 Samluk Mateusz IID 4,89
Białobrzewska Sylwia  IIIC
 Laskowski Mateusz  IIIC
17 Dębowski Marcin IA 4,88
Matejkowski Bartłomiej IA
Nerowska Patrycja  IIIB
Sieniawska Natalia  IIIB
Wojewoda Klaudia  IIIB
18 Bargielska Karolina IIA 4,87
Dybicz Klaudia IIA
Piątek Natalia IIA
Śledziewska Martyna IIA
Tokarz Weronika IIA
Wysocka Kinga IIA
Wieczorek Paweł IIB
19 Kościelecki Konrad  IIIE 4,83
20 Kossakowski Jakub IA 4,81
Jurczak Marcin IB
21 Sowa Klaudia IIA 4,80
Magdziak Wiktoria IIB
Zabielska Klaudia IIB
22 Gadzińska Katarzyna  IIIA 4,78
Domitrz Damian  IIIE
Zielińska Izabela  IIIE
Jesionkowski Ernest  IIIF
Wasilewska Justyna  IIIF
23 Czerwińska Karolina IB 4,75
Kryś Piotr IB

 

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole  
w I semestrze roku szkolnego 2011/12  (średnia co najmniej 4,5)

 

 

Uczeń

Oddział

Średnia

1

Bieńczyk Aleksandra

3B

5,33

2

Runo Michał

3E

5,07

3

Mięturko Justyna

3B

5,00

4

Sieniawska Justyna

1B

5,00

5

Żelechowska Monika

3F

4,93

6

Jurczak Katarzyna

3B

4,93

7

Makowska Olga

3A

4,93

8

Bargielska Karolina

2A

4,93

9

Tarnacka Aleksandra

1C

4,88

10

Śledziewska Aleksandra

3A

4,87

11

Zieja Anna

1C

4,87

12

Matejkowski Bartłomiej

1A

4,81

13

Runo Maria

1E

4,81

14

Kędziorek Izabela

3C

4,80

15

Resko Emilia

3A

4,80

16

Dybicz Klaudia

2A

4,80

17

Laskowska Marta

3C

4,73

18

Truszkowska Natalia

3D

4,73

19

Konopka Magdalena

3A

4,73

20

Wysocka Kinga

2A

4,73

21

Gałczyńska Angelika

3C

4,67

22

Tułowiecka Karolina

3E

4,67

23

Włodkowska Sylwia

3B

4,67

24

Wojewoda Izabela

2B

4,67

25

Dębowski Marcin

1A

4,63

26

Piątek Natalia

2A

4,60

27

Jurczak Marcin

1B

4,56

28

Matysiewicz Natalia

3B

4,53

29

Wilińska Wiktoria

2A

4,53

30

Czerwińska Karolina

1B

4,50

31

Prostek Adrianna

1D

4,50

32

Tułowiecka Anna

1E

4,50

DO GÓRY