Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

 


 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany

przedmiot

Status zawodowy

1

2

3

4

1

Wierzbowski Artur

 - dyrektor

wychowanie fizyczne

dyplomowany

2

Bieńczyk Czesława

- wicedyrektor

 matematyka

dyplomowany

3

Bieńczyk Danuta

biblioteka

dyplomowany

4

Dąbrowska Mariola

język polski

rewalidacja

dyplomowany

5

Duchnowski Paweł

wychowanie fizyczne

dyplomowany

6

Kajko Bogumiła

język niemiecki

(urlop macierzyński)

dyplomowany

7

Komorowski Piotr

muzyka

zajęcia artystyczne

kontraktowy

8

Kondrat Ewa

język polski

dyplomowany

9

Kossakowski Dariusz

wychowanie fizyczne

dyplomowany

10

Kossowska Marta

język angielski

dyplomowany

11

Lipski Krzysztof

religia

dyplomowany

12

Najda Anna

religia

WDŻ

rewalidacja

dyplomowany

13

Nowacka Aneta

język angielski

świetlica

dyplomowany

14

Nowicka Izabela

geografia

dyplomowany

15

Ogonowska Stolarczyk Marta

biologia

informatyka

dyplomowany

16 Pańkowska Anna język polski mianowany

17

Plona Joanna

pedagog

dyplomowany

18

Połomska Marzena

plastyka

świetlica

zajęcia artystyczne

dyplomowany

19

Pruszko Anna

matematyka

dyplomowany

20

Przyjemski Grzegorz

historia

dyplomowany

21

Rakowska Grażyna

język polski

(urlop zdrowotny)

dyplomowany

22 Rybicka Natalia chemia stażysta

23

Sasak Agata

biologia

edukacja dla bezpieczeństwa rewalidacja

dyplomowany

24

Sikorska Monika

matematyka

dyplomowany

25

Sobczyńska Ewa

język angielski

dyplomowany

26

Sokołowska Magdalena

język angielski

dyplomowany

27

Stec Andrzej

fizyka

informatyka

dyplomowany

28 Szabłowska Agnieszka język polski kontraktowy

29

Szewczyk Justyna

język niemiecki

dyplomowany

30

Tarnacka Anna

świetlica

pedagog

dyplomowany

31

Tarnacki Maciej

wychowanie fizyczne

dyplomowany

32

Wdówka Lidia

język polski

rewalidacja

(urlop zdrowotny)

dyplomowany

33

Wierciszewska Katarzyna

matematyka

zajęcia techniczne

rewalidacja

dyplomowany

34

Wojciechewicz Diana

język niemiecki

dyplomowany

35

Wysocki Robert

wychowanie fizyczne

dyplomowany

36

Zabielska Barbara

chemia

dyplomowany

37

Zabielska Ilona Anna

doradca zawodowy

świetlica

mianowany

38

Zaniewska Barbara

język angielski

(urlop zdrowotny)

dyplomowany

39 Zaręba Kamila język angielski dyplomowany

 

Eksperci MEN:

mgr Czesława Bieńczyk (matematyka)

Opracował:

mgr Andrzej Stec

DO GÓRY




L.p.

Imię

Nazwisko

Zajmowane stanowisko

ADMINISTRACJA

1.

Krystyna

Uryn

Sekretarz

2.

Mariusz

Uryn

Intendent

3. Wojciech Jakubowski Informatyk

OBSŁUGA

4.

Marek

Zając

Konserwator

5. Waldemar Sadowski

Robotnik gospodarczy

6.

Joanna

Chojnowska

Sprzątaczka

7.

Zofia

Chojnowska

Sprzątaczka

8.

Elżbieta

Niedźwiecka

Sprzątaczka

9. Ewa Piaszczyk Sprzątaczka
10.

Wiesława

Szlichta

Sprzątaczka

11.

Małgorzata

Dołęga

Szef kuchni

12.

Małgorzata

Góralczyk

Pomoc kuchenna

13.

Agnieszka

Piątek

Pomoc kuchenna

14.

Janina

Zdunek

Pomoc kuchenna

 

Opracowała:

Krystyna Uryn

DO GÓRY