Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

 


 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany

przedmiot

Status zawodowy

1

2

3

4

1

Wierzbowski Artur

 - dyrektor

wychowanie fizyczne

dyplomowany

2

Bieńczyk Czesława

- wicedyrektor

 matematyka

dyplomowany

3

Bieńczyk Danuta

biblioteka

dyplomowany

4

Dąbrowska Mariola

język polski

rewalidacja

dyplomowany

5

Duchnowski Paweł

wychowanie fizyczne

dyplomowany

6

Iwulski Jarosław

historia

wiedza o społeczeństwie

mianowany

7

Jasionek Marcin

wychowanie fizyczne

dyplomowany

8

Kajko Bogumiła

język niemiecki

dyplomowany

9

Kondrat Ewa

język polski

dyplomowany

10

Kossakowski Dariusz

wychowanie fizyczne

dyplomowany

11

Kossowska Marta

język angielski

dyplomowany

12

Lipski Krzysztof

religia

dyplomowany

13

Najda Anna

religia

WDŻ

rewalidacja

dyplomowany

14

Nowacka Aneta

język angielski

świetlica

mianowany

15

Nowicka Izabela

geografia

dyplomowany

16

Ogonowska Stolarczyk Marta

biologia

informatyka

dyplomowany

17

Plona Daniel

muzyka

zajęcia artystyczne

kontraktowy

18

Plona Joanna

pedagog

dyplomowany

19

Połomska Marzena

plastyka

świetlica

zajęcia artystyczne

dyplomowany

20

Pruszko Anna

matematyka

dyplomowany

21

Przyjemski Grzegorz

historia

dyplomowany

22

Rakowska Grażyna

język polski

dyplomowany

23

Reterska Anna

psycholog

stażysta

24

Sasak Agata

biologia

edukacja dla bezpieczeństwa rewalidacja

dyplomowany

25

Sikorska Monika

matematyka

mianowany

26

Sobczyńska Ewa

język angielski

dyplomowany

27

Sokołowska Magdalena

język angielski

dyplomowany

28

Stec Andrzej

fizyka

informatyka

dyplomowany

29

Szewczyk Justyna

język niemiecki

dyplomowany

30

Tarnacka Anna

świetlica

pedagog

dyplomowany

31

Tarnacki Maciej

wychowanie fizyczne

dyplomowany

32

Wdówka Lidia

język polski

rewalidacja

dyplomowany

33

Wierciszewska Katarzyna

matematyka

zajęcia techniczne

rewalidacja

dyplomowany

34

Wojciechewicz Diana

język niemiecki

dyplomowany

35

Wysocki Robert

wychowanie fizyczne

dyplomowany

36

Zabielska Barbara

chemia

dyplomowany

37

Zabielska Ilona Anna

doradca zawodowy

świetlica

mianowany

38

Zaniewska Barbara

język angielski

dyplomowany

 

Eksperci MEN:

mgr Czesława Bieńczyk (matematyka)

Opracował:

mgr Andrzej Stec

DO GÓRY




L.p.

Imię

Nazwisko

Zajmowane stanowisko

ADMINISTRACJA

1.

Krystyna

Uryn

Sekretarz

2.

Mariusz

Uryn

Zaopatrzeniowiec - intendent

3. Jan Kraiński Główny specjalista ds. informatycznych

OBSŁUGA

4.

Marek

Zając

Konserwator

5.

Andrzej

Szlichta

Robotnik gospodarczy

6. Leszek Piątek

Robotnik gospodarczy

7.

Joanna

Chojnowska

Sprzątaczka

8.

Zofia

Chojnowska

Sprzątaczka

9.

Elżbieta

Niedźwiecka

Sprzątaczka

10.

Agnieszka

Piątek

Sprzątaczka

11.

Wiesława

Szlichta

Sprzątaczka

12.

Małgorzata

Dołęga

Szef kuchni

13.

Małgorzata

Góralczyk

Pomoc kuchenna

14.

Janina

Zdunek

Pomoc kuchenna

15.

Barbara

Sienkiewicz

Pomoc kuchenna

 

Opracowała:

Krystyna Uryn

DO GÓRY