Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE w PG Piątnica

 

► SZKOLNE REKORDY SPORTOWE

 


Rok szkolny:
  2010 / 11 2011 / 12 2012 / 13 2013 / 14 2014 / 15
2015 / 16 2016 / 17 2017 / 18 2018 / 19
 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2010 / 11

1. Semestr I

2. Semestr II


WYNIKI UZYSKANE W PIERWSZYM SEMESTRZE

 

SUKCESY WOJEWÓDZKIE

GIMNAZJADA WOJ. PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYM TENIIE STOŁOWYM

30. 11. 2010 BIAŁYSTOK

  • Dziewczęta- IV miejsce drużynowo

Kołakowska Aldona, Kołakowska Klaudia, Wszeborowska Natalia

  • Chłopcy V miejsce drużynowo

Ferenc Michał, Jesionkowski Ernest, Lipiński Łukasz

 

SUKCESY MIEDZYPOWIATOWE (GRUPA ZACHODNIA)

 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACHODNIEJ W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

19. 11. 2010 WYSOKIE MAZOWIECKIE

  • Dziewczęta- VII miejsce

Białobrzeska Sylwia, Bochińska Anna, Darmetko Iza, Kołakowska Marta, Kołakowska Milena, Kołakowska Klaudia, Konopka Magdalena, Ostrowska Justyna, Tońska Joanna

 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACHODNIEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

20. 11. 2010 PIĄTNICA

  • Dziewczęta- I miejsce

Kołakowska Aldona, Kołakowska Klaudia, Wszeborowska Natalia

  • Chłopcy II miejsce

Ferenc Michał, Jesionkowski Ernest, Lipiński Łukasz

 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACHODNIEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

7.12.2010 Łomża

  • Dziewczęta V miejsce

Bieńczyk Aleksandra, Dąbrowska Katarzyna, Kosiorek Magdalena, Gołaszewska Anna, Jurczak Katarzyna, Matysiewicz Natalia, Nerowska Patrycja, Sieniawska Natalia, Pyttel Anna, Pyttel Emilia, Szymanowska Patrycja, Taraszkowska Justyna , Tułowiecka Karolina, Włodkowska Sylwia, Wojewoda Klaudia

 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACODNIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

9.12.2010 Łomża

  • Chłopcy- VII miejsce

Runo Michał, Chmielewski Grzegorz, Domalewski Arkadiusz, Gawek Marcin, Gawek Robert, Łada Konrad, Kozicki Jakub, Karwowski Michał,. Sakowski  Jakub, Szlejter Michał, Zalewski Radosław

 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACHODNIEJ W FUTSALU CHŁOPCÓW

20.12.2010 Kolno

  • Chłopcy- II miejsce

Domalewski Arkadiusz, Chmielewski Grzegorz, Bałazy Mateusz, Łada Konrad, Gawek Marcin, Chrzanowski Rafał, Rybicki Michał, Runo Michał, Sakowski Jakub, Sakowski Robert

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACHODNIEJ W PIŁCE RĘCZEJ CHŁOPCÓW

22.12.2010 Wysokie Mazowieckie

  • Chłopcy-IV miejsce

Chmielewski Grzegorz, Gawek Michał, Gawek Robert, Kozłowski Krzysztof, Łada Konrad, Sakowski Jakub, Zoń Damian, Zelkowski Karol

 

SUKCESY POWIATOWE

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

23.10.2010 Zbójna

  • Dziewczęta- III miejsce

Ewa Jankowska , Izabela Wykowska

  • Chłopcy- I miejsce

Gawek Marcin, Gawek Robert, Gromadzki Paweł

 

MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

12.11.2010 PRZYTUŁY

  • Dziewczęta- I miejsce

Białobrzeska Sylwia, Bochińska Anna, Darmetko Iza, Kołakowska Marta, Kołakowska Milena, Kołakowska Klaudia, Konopka Magdalena, Ostrowska Justyna, Tońska Joanna

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

14.11.2010 PIĄTNICA

  • Dziewczęta- I miejsce

Kołakowska Aldona, Kołakowska Klaudia, Wszeborowska Natalia

  • Chłopcy I miejsce

Ferenc Michał, Jesionkowski Ernest, Lipiński Łukasz

 

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

19.11.2010 PIĄTNICA

  • Dziewczęta I miejsce

Bieńczyk Aleksandra, Dąbrowska Katarzyna, Kosiorek Magdalena, Gołaszewska Anna, Jurczak Katarzyna, Matysiewicz Natalia, Nerowska Patrycja, Sieniawska Natalia, Pyttel Anna, Pyttel Emilia, Szymanowska Patrycja, Taraszkowska Justyna , Tułowiecka Karolina, Włodkowska Sylwia, Wojewoda Klaudia

 

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

20.11. 2010 PIĄTNICA

  • Chłopcy- I miejsce

Runo Michał, Chmielewski Grzegorz, Domalewski Arkadiusz, Gawek Marcin, Gawek Robert, Łada Konrad, Kozicki Jakub, Karwowski Michał,. Sakowski  Jakub, Szlejter Michał, Zalewski Radosław

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

27.11.2010 PIĄTNICA

  • Chłopcy-I miejsce

Chmielewski Grzegorz, Gawek Michał, Gawek Robert, Kozłowski Krzysztof, Kozłowski Wojciech, Łada Konrad, Sakowski Jakub, Zoń Damian, Zelkowski Karol

 

MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU CHŁOPCÓW

14.12.2010 PIĄTNICA

  • Chłopcy- I miejsce

Domalewski Arkadiusz, Chmielewski Grzegorz, Bałazy Mateusz, Łada Konrad, Gawek Marcin, Chrzanowski Rafał, Rybicki Michał, Runo Michał, Sakowski Jakub, Sakowski Robert

 

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

13.02.2011 PIĄTNICA

I Miejsce- Wszeborowska Natalia

III miejsce- Kołakowska Aldona

II miejsce- Jesionkowki Ernest

WYNIKI UZYSKANE W DRUGIM SEMESTRZE

Sukcesy powiatowe

 

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

26.03.2011 Nowogród

  •  dziewczęta – 1 miejsce

Dąbrowska Katarzyna, Kędziorek Ewa, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Ramotowska Wioleta, Tońska Joanna, Pyttel Anna, Najda Beata, Borys Anna, Borys Kinga

  • chłopcy- 2 miejsce

Chrzanowski Rafał, Chmielewski Grzegorz, Wykowski Paweł, Mocarski Grzegorz, Kędziorek Tomasz, Kalski Hubert, Sakowski Jakub, Siudakiewicz Marek, Zelkowski Karol, Żebrowski Kamil.

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

17.04.2011r Piątnica

  • chłopcy- 1 miejsce

Chmielewski Grzegorz, Runo Michał, Bałazy Mateusz, Bronowicz Paweł, Domalewski Arkadiusz, Gawek Marcin, Gawek Robert, Karwowski Michał, Kapelewski Łukasz, Niecikowski Paweł, Rybicki Michał, Chrzanowski Rafał, Sakowski Jakub, Sakowski Robert, Szmiarowski Patryk.

 

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA

10.05.2011r  Łomża

  • dziewczęta

Kędziorek Ewa- 3 miejsce w biegu na 300m

Tońska Joanna- 1 miejsce w biegu na 600m

Tyśkiewicz Paulina- 3 miejsce w chodzie na 3000m

Kołakowska Klaudia- 2 miejsce w rzucie oszczepem

  • chłopcy

Chrzanowski Rafał- 1 miejsce w biegu na 1000m

Mocarski Grzegorz- 3 miejsce w biegu na 2000m

Rydzewski Kamil- 1 miejsce w pchnięciu kulą

 Sakowski Jakub- 3 miejsce w pchnięciu kulą

Sakowski Jakub- 1 miejsce w rzucie oszczepem

Chmielewski Grzegorz- 1 miejsce w skoku w dal

Wykowski Paweł- 2 miejsce w rzucie dyskiem

 

Sukcesy międzypowiatowe

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2.04.2011r  Nowogród

  • dziewczęta – 2 miejsce

Dąbrowska Katarzyna, Kędziorek Ewa, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Ramotowska Wioleta, Tońska Joanna, Pyttel Anna, Najda Beata, Borys Anna, Borys Kinga, Resko Emilia

 

  • chłopcy- 4 miejsce

Chrzanowski Rafał, Chmielewski Grzegorz, Wykowski Paweł, Mocarski Grzegorz, Kędziorek Tomasz, Kalski Hubert, Sakowski Jakub, Siudakiewicz Marek, Zelkowski Karol, Żebrowski Kamil.

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Indywidualnej LA

16.05.2011r Białystok

  • Tońska Joanna- 1 miejsce w biegu na 600m

  • Sakowski Jakub- 1 miejsce w rzucie oszczepem

  • Chmielewski Grzegorz- 2 miejsce w skoku w dal

  • Chrzanowski Rafał- 2 miejsce w biegu na 1000m

Sukcesy wojewódzkie

 

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

12.04.2011r Białystok

  • dziewczęta- 1 miejsce

Dąbrowska Katarzyna, Kędziorek Ewa, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Ramotowska Wioleta, Tońska Joanna, Pyttel Anna, Najda Beata, Borys Anna, Borys Kinga, Resko Emilia

  • chłopcy- 6 miejsce

Chrzanowski Rafał, Chmielewski Grzegorz, Wykowski Paweł, Mocarski Grzegorz, Kędziorek Tomasz, Kalski Hubert, Sakowski Jakub, Siudakiewicz Marek, Zelkowski Karol, Żebrowski Kamil.

 

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnej L.A.
28.05.2011 Białystok

  • Sakowski Jakub- 3 miejsce w rzucie oszczepem

  • Chmielewski Grzegorz- 3 miejsce w skoku w dal

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2011 / 12

1. Semestr I

2. Semestr II

Osiągnięcia sportowe w I semestrze  2011/12 

Sukcesy międzypowiatowe (Grupa Zachodnia)

 

Mistrzostwa  Grupy Zachodniej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

8.10.2011 r. Rybaki

Korwek Natalia - V miejsce

Tońska Joanna - III miejsce

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym

3.12.2011 r. Piątnica

  • Dziewczęta - III miejsce

Skład drużyny: Kołakowska Aldona, Kozicka Bogumiła, Wszeborowska Natalia, Maślak Sabina

  • Chłopcy - III miejsce

Skład drużyny: Lipiński Łukasz, Jesionkowski Ernest, Ferenc Michał

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Siatkówce Dziewcząt

12.12.2011 r. Wysokie Mazowieckie

  • Dziewczęta – V miejsce

Skład drużyny: Konopka Magda, Tułowiecka Karolina, Pyttel Anna , Pyttel Emilia, Śledziewska Aleksandra, Białobrzewska Sylwia, Ostrowska Justyna, Kędziorek Izabela, Nierwińska Izabela

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Futsalu

21.12.2011 r. Łomża

  • Chłopcy - III miejsce

Skład drużyny: Runo Michał, Karwowski Michał, Domalewski Arkadiusz, Kapelewski Łukasz, Gawek Marcin, Chmielewski Grzegorz, Niecikowski Paweł, Bronowicz Paweł, Domitrz Damian, Horoszko Paweł.

 

Sukcesy powiatowe

 

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1.10.2011 r. Rybaki

Plona Milena - III miejsce

Tońska Joanna - I miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

20.11.2011 r. Piątnica

  • Dziewczęta - II miejsce

Skład drużyny: Kołakowska Aldona, Kozicka Bogumiła, Wszeborowska Natalia, Maślak Sabina

  • Chłopcy - I miejsce

Skład drużyny: Lipiński Łukasz, Jesionkowski Ernest, Ferenc Michał

 

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

26. 11. 2011 r. Miastkowo

  • Dziewczęta - I miejsce

Skład drużyny: Konopka Magda, Tułowiecka Karolina, Pyttel Anna , Pyttel Emilia, Śledziewska Aleksandra, Białobrzewska Sylwia, Ostrowska Justyna, Kędziorek Izabela, Nierwińska Izabela

 

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu

14.12. 2011 r. Piątnica

  • Chłopcy - III miejsce

Skład drużyny: Runo Michał, Karwowski Michał, Domalewski Arkadiusz, Kapelewski Łukasz, Gawek Marcin, Chmielewski Grzegorz, Niecikowski Paweł, Bronowicz Paweł, Domitrz Damian, Horoszko Paweł.

 

 

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY

 

Sukcesy sportowe - II semestr 2011/2012

 

Sukcesy powiatowe:

 

21.01.2012 r. Piątnica

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnym tenisie stołowym

 

I miejsce – Wszeborowska Natalia

II miejsce – Kołakowska Aldona

I miejsce – Lipiński Łukasz

 

18.02.2012 r. Piątnica

Gimnazjada Powiatowa w koszykówce dziewcząt – I miejsce

 

Bieńczyk Aleksandra, Mięturko Justyna, Jurczak Katarzyna, Kalinowska Adriana, Matysiewicz Natalia, Wojewoda Klaudia, Nerowska Patrycja, Pyttel Anna, Pyttel Emila, Tułowiecka Karolina, Tułowiecka Anna, Runo Maria, Korwek Natalia

 

19.02.2012 r. Piątnica

Gimnazjada Powiatowa w koszykówce chłopców – I miejsce

 

Runo Michał, Domalewski Arkadiusz, Chmielewski Grzegorz, Gawek Marcin, Karwowski Michał, Kozicki Jakub, Niecikowski Paweł, Bronowicz Paweł, Figiel Patryk, Domitrz Damian

 

3.03.2012 r. Piątnica

Gimnazjada Powiatowa w futsalu dziewcząt – I miejsce

 

Runo Maria, Domalewska Dominika, Sakowska Milena, Korwek Natalia, Pyttel Anna, Pyttel Emila, Tułowiecka Karolina, Cwalina Magda, Kędziorek Katarzyna, Ramotowska Wioleta

 

17.03.2012 r. Nowogród

Gimnazjada Powiatowa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – II miejsce

 

Borys Anna, Plona Milena, Korwek Natalia, Runo Maria, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Ramotowska Wioleta, Resko Emilia, Śledziewska Martyna, Kurpiewska Dominika, Tońska Joanna

 

27.04.2012 r. Piątnica

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnej L.A.

 

600 m – Tońska Joanna - I miejsce

100 m p pł. – Tułowiecka Karolina - II miejsce

300 m p pł. – Runo Maria - II miejsce

Chód 3 km – Tyśkiewicz Paulina – III miejsce

Rzut dyskiem – Włodkowska Sylwia – II miejsce

Rzut dyskiem – Tarnacka Aleksandra – III miejsce

300 m – Mieczkowski Łukasz – III miejsce

600 m – Niecikowski Paweł – II miejsce

Chód 3 km – Laskowski Kamil – I miejsce

Skok w dal – Chmielewski Grzegorz – I miejsce

Pchnięcie kulą – Runo Michał – II  miejsce

Rzut dyskiem – Runo Michał – II miejsce

 

20.05.2012 r. Piątnica

Gimnazjada Powiatowa w piłce nożnej chłopców – II miejsce

 

Runo Michał, Mieczkowski Łukasz, Stec Adam, Domitrz Damian, Karwowski Michał. Gosiewski Łukasz, Niecikowski Paweł, Domalewski Arkadiusz, Bronowicz Paweł, Kapelewski Łukasz, Gawek Marcin, Chmielewski Grzegorz, Barczewski Marcin, Zieliński Piotr, Kossakowski Jakub

 

Sukcesy międzypowiatowe (Grupa Zachodnia)

 

25.03.2012 r. Nowogród

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – III miejsce

 

Borys Anna, Plona Milena, Korwek Natalia, Runo Maria, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Ramotowska Wioleta, Resko Emilia, Śledziewska Martyna, Kurpiewska Dominika, Tońska Joanna

 

30.04.2012 r. Białystok

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w indywidualnej L.A.

 

Skok w dal - Chmielewski Grzegorz – I miejsce

 

Sukcesy wojewódzkie:

 

3.04.2012 r. Białystok

Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – X miejsce

 

Borys Anna, Plona Milena, Korwek Natalia, Runo Maria, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Ramotowska Wiola, Resko Emilia, Śledziewska Martyna, Kurpiewska Dominika, Tońska Joanna

 

19.04.2012 r. Piątnica

Finał Wojewódzki w futsalu chłopców-  IX miejsce

 

Runo Michał, Domalewski Arkadiusz, Gawek Marcin, Kapelewski Łukasz, Chmielewski Grzegorz, Domitrz Damian, Niecikowski Paweł, Bronowicz Paweł, Karkowski Michał, Horoszko Paweł

 

26.05.2012 r. Białystok

Finał Wojewódzki w indywidualnej L.A.

 

Skok w dal – Chmielewski Grzegorz – I miejsce


Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2012 / 13

1. Semestr I

2. Semestr II

Osiągnięcia sportowe w I semestrze  2012/13

Sukcesy międzywojewódzkie (Grupa Zachodnia)

 

Gimnazjada Grupy Zachodniej w lidze L.A.

Łomża 25.09.2012 r.

Dziewczęta – II miejsce

Dąbrowska Kinga, Bargielska Katarzyna, Runo Maria, Zaręba Gabriela, Korwek Natalia, Tońska Joanna, Kozicka Iza, Tułowiecka Anna, Plona Milena, Śledzik Natalia, Kędziorek Katarzyna, Domalewska Dominika, Tarnacka Aleksandra

 

Gimnazjada Grupy Zachodniej w indywidualnych biegach przełajowych

Rybaki 06.10.2012 r.

Dziewczęta – IV miejsce

Tońska Joanna – I miejsce

Gniazdowska Karolina – IV miejsce

Kozicka Iza – VII miejsce

Chłopcy – II miejsce

Karwowski Kamil – III miejsce

 

Gimnazjada Grupy Zachodniej w drużynowym tenisie stołowym

Piątnica 24.11.2012 r.

Dziewczęta – II miejsce

Sakowicz Ewelina, Wądołowska Urszula, Kozicka Bogumiła, Wszeborowska Wioleta

 

Sukcesy wojewódzkie

 

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Białystok 20.10.2012 r.

Tońska Joanna – III miejsce

Karwowski Kamil – VII miejsce

 

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym

Suchowola 12.12.2012 r.

Dziewczęta – III miejsce:

Sakowicz Ewelina, Kozicka Bogumiła, Wądołowska Urszula, Modzelewska Angelika

 

Sukcesy powiatowe

 

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnych biegach przełajowych

Rybaki 29.09.2012 r.

Dziewczęta drużynowo – I miejsce

Tońska Joanna – I miejsce

Plona Milena – II miejsce

Bargielska Katarzyna – III miejsce

Gniazdowska Paulina – III miejsce

Chłopcy drużynowo – III miejsce

Karwowski Kamil – I miejsce

Baranowski Kamil – III miejsce

Gimnazjada Powiatowa w szachach

Zbójna 28.10.2012 r.

Dziewczęta – I miejsce

Sokołowska Olga, Tarnacka Aleksandra, Gątarska Martyna, Jankowska Ewa

 

Gimnazjada Powiatowa w drużynowym tenisie stołowym

Piątnica 17.11.2012 r.

Dziewczęta – I miejsce

Sakowicz Ewelina, Wądołowska Urszula, Kozicka Bogumiła, Wszeborowska Wioleta

Chłopcy – II miejsce

Lipiński Łukasz, Cwalina Karol, Nierwiński Krystian, Nerowski Kamil

 

Gimnazjada Powiatowa w siatkówce

Miastkowo 18.11.2012 r.

Dziewczęta – II miejsce

Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magdalena, Runo Maria, Tułowiecka Anna, Korwek Natalia, Tońska Joanna, Domalewska Dominika, Borys Anna, Grabowska Joanna

 

Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej

Zbójna 01-02.12.2012 r.

Dziewczęta – III miejsce

Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magdalena, Runo Maria, Domalewska Dominika, Tułowiecka Anna, Korwek Natalia, Zaręba Gabriela, Szumowska Weronika, Dąbrowska Kinga, Karwowska Ewelina, Bargielska Katarzyna, Dąbrowska Paulina, Litwińska Monika, Zarańska Weronika

Chłopcy – III miejsce

Kutyło Łukasz, Modzelewski Kamil, Lipiński Łukasz, Kosowski Piotr, Baronowski Rafał, Zoń Damian, Szkaradziński Mateusz, Kołakowski Konrad, Bajkowski Dawid, Bąkowski Dariusz, Kisielewski Krzysztof

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY

Osiągnięcia sportowe w II semestrze  2012/13 

Sukcesy powiatowe

 

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnym tenisie stołowym

9.02.2013 r. - Piątnica

 

I m - Wądołowska Urszula

III m - Kozicka Bogumiła

I m – Lipiński Łukasz

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce

17.02.2013 r.  - Nowogród

 

Dziewczęta – II miejsce

Runo Maria. Domalewska Dominika, Tułowiecka Anna, Wysocka Kinga, Przestrzelska Agnieszka, Bargielska Karolina, Kozicka Bogumiła, Kędziorek Katarzyna, Cwalina Magda, Litwińska Monika, Zarańska Weronika, Bargielska Katarzyna, Zaręba Gabriela, Karwowska Ewelina

 

18.02.2013 r.  Miastkowo

Chłopcy – I miejsce

Bałazy Rafał, Łuba Adrian, Wszeborowski Przemysław, Wszeborowski Radosław, Kryś Piotr, Modzelewski Kamil, Mogielnicki Marek, Sokołowski Kamil, Sokołowski Michał

Mistrzostwa Powiatu w strzelectwie

15.02.2013 r. - Piątnica

 

Dziewczęta – I miejsce

Cwalina Klaudia, Gardocka Justyna, Dąbrowska Kinga

Chłopcy – I miejsce

Ostrowski Łukasz, Ostrowski Patryk, Dybicz Mateusz

Mistrzostwa Powiatu w  unihokeju

2.03.2013 r.  Jedwabne

 

Dziewczęta – II miejsce

Dziemińska Elżbieta, Sokalska Ewa, Przestrzelska Agnieszka, Żebrowska Paulina, Nierwińska Paulina, Trzaska Alicja, Gardocka Martyna, Cwalina Magda, Kędziorek Katarzyna, Wysocka Kinga, Bargielska Karolina

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnej LA

18.05.2013 r. - Łomża

 

Tułowiecka Anna – III miejsce – skok w dal

Tarnacka Ola – I miejsce – rzut dyskiem

Śledzik Natalia – III miejsce – rzut dyskiem

Runo Maria – I miejsce – skok wzwyż

Laskowski Kamil – I miejsce – chód na 3 km

Nierwiński Krystian – II miejsce – skok w dal

Figiel Paweł – III miejsce – pchnięcie kulą

 

 

Sukcesy międzypowiatowe (Grupa Zachodnia)

Mistrzostwa  Grupy Zachodniej w strzelectwie

28.02.2013 r. – Suwałki

 

Dziewczęta – I miejsce

Cwalina Klaudia, Gardocka Justyna, Dąbrowska Kinga

Chłopcy – I miejsce

Ostrowski Łukasz, Ostrowski Patryk, Dybicz Mateusz

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w sztafetowych biegach przełajowych

20.04.2013 r.  - Nowogród

 

Dziewczęta – VI miejsce

Gniazdowska Paulina, Gniazdowska Karolina, Zaręba Gabriela, Kędziorek Katarzyna, Kozicka Izabela, Tońska Joanna, Borys Anna, Wojewoda Martyna, Plona Milena, Kurpiewska Dominika

 

Sukcesy wojewódzkie

 

Gimnazjada Wojewódzka w lidze LA

05.2013 r.  – Białystok

 

Dziewczęta – X miejsce

Runo Maria, Tarnacka Aleksandra, Korwek Natalia, Tońska Joanna, Cwalina Magda, Tułowiecka Anna, Śledzik Natalia, Kurpiewska Dominika, Kędziorek Katarzyna, Kosińska Małgorzata, Grabowska Joanna, Plona Milena, Zaręba Gabriela, Kozicka Izabela

Gimnazjada Wojewódzka w sztafetowych biegach przełajowych

04.2013 r. - Augustów

 

Dziewczęta - XIV miejsce

Gniazdowska Paulina, Gniazdowska Karolina, Zaręba Gabriela, Kędziorek Katarzyna, Tońska Joanna, Borys Anna, Wojewoda Martyna, Ramotowska Klaudia, Kurpiewska Dominika, Śledziewska Martyna, Lemańska Ewa

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2013 / 14

1. Semestr I

2. Semestr II

Osiągnięcia sportowe w I półroczu  2013/14

Sukcesy powiatowe

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnych biegach przełajowych, 28.09.2013 r. Rybaki

I miejsce Bargielska Katarzyna II A
I miejsce Plona Milena III A
II miejsce Kurpiewska Dominika III B
III miejsce Kozicka Izabela III C
III miejsce Baranowski Kamil III D

III miejsce Męczkowska Karolina I E

Gimnazjada Powiatowa w szachach, 20.10.2013 r. Łomża

Dziewczęta – I miejsce

Sokołowska Olga II C, Tarnacka Aleksandra III C , Gątarska Martyna II D, Wszeborowska Wioleta III C.

Chłopcy – III miejsce

Wądołowski Ostoja Jan I A , Truszkowski Jakub III D, Lewkowski Michał III C

Gimnazjada Powiatowa w drużynowym tenisie stołowym, 11.11.2013 r. Piątnica

Dziewczęta - I miejsce

Sakowicz Ewelina II B, Kozicka Bogumiła III B , Wądołowska  Urszula II B, Bagińska Natalia I D

Chłopcy - II miejsce

Nierwiński Dawid II C, Nierwiński Krystian II D, Cwalina Karol II A

Gimnazjada Powiatowa w siatkówce, 24.11.2013 r. Miastkowo

Chłopcy - I miejsce

Tarnowski Michał II E, Sejnowski Łukasz II E, Watras Tomasz II E, Najda Rafał II E, Baranowski Kamil III D, Truszkowski Jakub III D, Maliszewski Rafał II E, Laskowski Tomasz III C

Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej, 30.11.2013 r. Piątnica

Chłopcy:  II miejsce

Kossakowski Jakub III A, Kosiński Łukasz III E, Kowalewski Krystian III E, Horoszko Paweł III E , Horoszko Jan III E, Kisielewski Krzysztof III E, Zalewski Robert III A, Bałazy Rafał III B, Łuba Adrian III B, Wszeborowski Przemysław III B, Wszeborowski Radosław III B, Sokołowski Michał II A, Zalewski Rafał II A

Gimnazjada Powiatowa w Futsalu, 07.12.2013r. Piątnica

Chłopcy - I miejsce

Kowalewski Krystian III E, Kosiński Łukasz III E, Wysocki Michał II A, Łada Patryk II E, Kossakowski Jakub III A, Tarnowski Michał II E, Horoszko Paweł III E, Horoszko Jan III E, Zalewski Rafał II A, Zalewski Robert III A, Nierwiński Bartosz III D

Sukcesy międzypowiatowe

Gimnazjada  Grupy Zachodniej w drużynowym tenisie stołowym, 16.11.2013 r. Piątnica

Dziewczęta - III miejsce

Sakowicz Ewelina II B, Kozicka Bogumiła III B, Wądołowska  Urszula II B, Bagińska Natalia I D

Chłopcy - V miejsce

Nierwiński Dawid II C, Nierwiński Krystian II D, Cwalina Karol II A

Gimnazjada Grupy Zachodniej w siatkówce, 1.12.2013 r. Grajewo

Chłopcy - VI miejsce

Tarnowski Michał II E, Sejnowski Łukasz II E, Watras Tomasz II E, Najda Rafał II E, Baranowski Kamil III D, Truszkowski Jakub III D, Maliszewski Rafał II E, Laskowski Tomasz III C

Gimnazjada Grupy Zachodniej  w Futsalu, 14.12.2013 r. Łomża

Chłopcy - III miejsce

Kowalewski Krystian III E, Kosiński Łukasz III E, Wysocki Michał II A, Łada Patryk II E, Kossakowski Jakub III A, Tarnowski Michał II E, Horoszko Paweł III E, Horoszko Jan III E, Zalewski Rafał II A, Zalewski Robert III A, Nierwiński Bartosz III D

Sukcesy wojewódzkie

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym, 3.12.2013 r. Suchowola

Dziewczęta - V miejsce

Sakowicz Ewelina II B, Kozicka Bogumiła III B, Wądołowska  Urszula II B, Bagińska Natalia I D.

 

Osiągnięcia sportowe w II półroczu 2013/14 

Sukcesy wojewódzkie:

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnej L.A

4.06.2014 Białystok

-Tarnacka Aleksandra – III miejsce – rzut dyskiem

-Bargielska Katarzyna – VI miejsce – skok w dal

-Laskowski Kamil- III miejsce -chód 5 km

 

Sukcesy między powiatowe(grupa zachodnia)

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w sztafetowych biegach przełajowych  - 5.04.2014 Nowogród

Dziewczęta- III miejsce

Skład: Dąbrowska Anna, Dąbrowska Kamila, Ciuchnicka Katarzyna , Wykowska Natalia , Zaręba Gabriela, Bargielska Katarzyna, Kurpiewska Dominika, Plona Milena, Męczkowska Karolina, Karwowska Izabela, Prostek Adrianna;

 

Chłopcy-IV miejsce

Skład: Bojar Wojciech, Szczechura Damian ,Baranowski Kamil, Gniazdowski Michał, Skowroński Piotr, Jackowski Mateusz, Bałazy Rafał, Kryś Piotr, Nierwiński Krystian Maliszewski Rafał;

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Indywidualnej L.A - 21.05.2014 Łomża

-Runo Maria- II miejsce – 100m. przez płotki

-Bargielska Katarzyna – II miejsce- skok w dal

-Śledzik Natalia – II miejsce – pchnięcie kulą

-Laskowski Kamil – I miejsce - chód na dystansie 5km.

-Nierwiński Krystian – II miejsce- skok w dal

Sukcesy powiatowe:

Gimnazjada Powiatowa w koszykówce

15.02.2014 Piątnica

Dziewczęta – I miejsce

Skład: Runo Maria , Tułowiecka Anna, Korwek Natalia , Kurpiewska Dominika, Tarnacka Aleksandra, Karwowska Ewelina, Zaręba Gabriela, Wityńska Natalia, Modzelewska Magda, Wykowska Natalia, Dąbrowska Kamila;

 

16.02.2014 Miastkowo

Chłopcy – I miejsce

Skład: Zalewski Robert, Bałazy Rafał, Wszeborowski Przemysław, Wszeborowski Radosław, Kryś Piotr, Zelechowski Wiesław, Kossakowski Jakub, Sokołowski Michał, Kisielewski Krzysztof 

Gimnzjada Powiatowa w Futsalu dziewcząt

1.03.2014 Piatnica

Dziewczęta – III miejsce

Skład: Tułowiecka Anna, Runo Maria, Korwek Natalia, Obadaschi Leila, Jechowska Patrycja, Kasprowicz Karolina, Domalewska Dominika, Zarańska Weronika, Ramotowska Klaudia;

Gimnazjada Powiatowa w tenisie stołowym

29.03.2014 Piątnica

-Sakowicz Ewelina – I miejsce

-Wądołowska Urszula – II miejsce

-Bagińska Natalia – III miejsce

-Cwalina Karol- III miejsce

Gimnazjada Powiatowa w sztafetowych biegach przełajowych

30.03.2014 Nowogród

Dziewczęta – II miejsce

Skład: Dąbrowska Anna, Dąbrowska Kamila, Ciuchnicka Katarzyna, Wykowska Natalia, Zaręba Gabriela, Bargielska Katarzyna, Kurpiewska Dominika, Plona Milena, Męczkowska Karolina, Karwowska Izabela, Prostek Adrianna;

Gimnazjada Powiatowa w Indywidualnej L.A

11.05.2014 Łomża

-Bargielska Katarzyna- I miejsce-100m.

-Kurpiewska Dominika – III miejsce-300m.

-Wykowska Natalia –II miejsce – 600m.

-Runo  Maria-I miejsce – 100m. przez płotki

-Męczkowska Karolina-III miejsce – 3km. Chód

-Bargielska Katarzyna – I miejsce – skok w dal

-Śledzik Natalia – I miejsce- pchnięcie kulą

-Kosińska Małgorzata – III miejsce – pchnięcie kulą

-Kościelecka Sandra- I miejsce – rzut oszczepem

-Tarnacka Aleksandra – I miejsce - rzut dyskiem

-Runo Maria – I miejsce – skok wzwyż

-Bargielska Katarzyna , Dąbrowska Kamila, Kurpiewska Dominika , Wykowska Natalia – II miejsce – sztafeta 4x100m.

-Zysk Przemysław – II miejsce – 100m.

-Wityński Cezary – III  miejsce – 600m.

-Laskowski Kamil – I miejsce – chód 3km.

-Nierwiński Krystian – I miejsce – skok w dal

-Figiel Piotr – I miejsce – pchnięcie kulą

-Wszeborowski Przemysław – II miejsce – pchnięcie kulą

-Truszkowski Jakub – III miejsce – rzut dyskiem

-Nierwiński Krystian , Skowroński Piotr, Zysk Przemysław, Zukowski Tomasz – III miejse- sztafeta 4x100m.

 

Gimnazjada Powiatowa w piłce nożnej

7.06.12014 Piątnica

Chłopcy – III miejsce

Skład: Wysocki Michał , Kossakowski Jakub, Łada Patryk, Sokołowski Michał, Nierwiński Bartek, Bajkowski Bartek, Zalewski Rafał, Tarnowski Michał, Horoszko Jan, Horoszko Paweł, Tyszka Piotr, Ciochnicki Mikołaj;

 

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2014 / 15

1. Semestr I

2. Semestr II


Osiągnięcia sportowe w I półroczu  2014/15

Sukcesy powiatowe

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

Rybaki 27.09.2014 r.

Drużynowo dziewczęta - III miejsce

Indywidualnie:

Mierzejewska Magda I A - III miejsce, opiekun: M. Tarnacki

Szczechura Damian III C - III miejsce, opiekun: D. Kossakowski

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

Piątnica 11.11.2014 r.

Dziewczęta - I miejsce

Skład drużyny: Sakowicz Ewelina III B, Wądołowska Ula III B, Sakowska Weronika II D, Bagińska Natalia II D, opiekun: M. Tarnacki

 

Chłopcy - II miejsce

Skład drużyny: Cwalina Karol III A, Sokołowski Michał III A, Sejnowski Krystian I C, Gardocki Patryk III C, opiekun: M. Tarnacki

Mistrzostwa Powiatu w drużynowych szachach

Łomża 15.11.2015 r.

Dziewczęta – I miejsce

Skład drużyny: Zaczek Justyna II C, Sokołowska Aleksandra III C, Golińska Edyta II C.

Chłopcy - II miejsce

Skład drużyny: Rutkowski Krzysztof II C, Gardocki Arkadiusz III D, Ostrowski Paweł III D, Babiński Michał II C, opiekun: P. Duchnowski

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt

Przytuły 16.11.2014 r.

Dziewczęta - III miejsce, opiekun: M. Jasionek

Skład drużyny: Laskowska Klaudia III D, Piotrowska Anna I A , Kościelecka Sandra II B , Rudzka Patrycja II B, Zarańska Weronika III A, Bargielska Katarzyna III A, Borkowska Katarzyna III D, Zaręba Gabriela III C, Karwowska Ewelina III C, Ramatowska Emilia I C.

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców

Miastkowo 16.11.2014 r.

Chłopcy - II miejsce, opiekun: R. Wysocki

Skład drużyny: Łada Patryk III E, Tarnowski Michał III E, Watras Tomasz III E, Sejnowski Łukasz III E, Ormanowski Łukasz I A, Włodkowski Dawid I A, Zalewski Krystian I A.

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej

Piątnica 29.11.2014 r.

Chłopcy - II miejsce, opiekun: D. Kossakowski

Skład drużyny: Tarnowski Michał III E, Wysocki Michał III A, Domalewski Tomasz II B, Łada Adrian II D, Chrostowski Radosław II D, Sokołowski Michał III A, Zalewski Rafał III A, Łada Patryk III E, Sejnowski Łukasz III E, Tyszka Piotr II E, Mrozek Piotr III B, Bajkowski Bartek II B.

Mistrzostwa Powiatu w futsalu

Piątnica 6.12.2014 r.

Chłopcy-I miejsce, opiekun: D. Kossakowski

Skład drużyny; Tarnowski Michał III E, Wysocki Michał III A, Sejnowski Łukasz III E, Łada Patryk III E, Sokołowski Michał III A, Zalewski Rafał III A, Tyszka Piotr II E, Domalewski Tomasz II B, Bajkowski Bartek II B, Ciuchnicki Mikołaj II C.

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

Miastkowo 17.01.2015 r.

Dziewczęta - II miejsce, opiekun: P. Duchnowski

Skład drużyny: Wykowska Natalia II C, Zarańska Weronika III A, Gniazdowska Karolina III A, Męczkowska Karolina II D, Piotrowska Anna I A, Marchewka Angelika II E, Nierwińska Patrycja II D, Zielińska Marta II D, Majewska Natalia II D.

Sukcesy międzypowiatowe (Grupa Zachodnia)

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w lidze LA

Łomża 1.10.2014 r.

Dziewczęta - I miejsce

Skład drużyny: Bargielska Katarzyna III A, Dąbrowska Anna II C, Wykowska Natalia II C, Ciuchnicka Katarzyna II C, Śledzik Natalia III D, Kosińska Małgorzata III D, Rudzka Patrycja II B, Kościelecka Sandra II B, Zaręba Gabriela III C, Mierzejewska Magda I A, Ramatowska Emilia I C, opiekunowie: M. Tarnacki, M. Jasionek

 

Chłopcy - IV miejsce

Skład drużyny : Łada Patryk III E, Zalewski Rafał III A, Tarnacki Piotr III E, Sejnowski Łukasz III E, Żukowski Tomasz III C, Konopka Michał III A, Szczechura Damian III C, Tarnowski Michał III E, Maliszewski Rafał III E, Piaszczyk Daniel, Kąklewski Tomasz III C, Sokołowski Michał III A, Wądołkowski Michał III B, Włodkowski Dawid I A, Mrozek Piotr III B, opiekun: D. Kossakowski

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w drużynowym tenisie stołowym

Piątnica 21.11.2014 r.

Dziewczęta - III miejsce, opiekun: M. Tarnacki

Skład drużyny: Sakowicz Ewelina III B, Wądołowska Ula III B, Sakowska Weronika II D, Bagińska Natalia II D.

Chłopcy -V miejsce

Skład drużyny: Cwalina Karol III A, Sokołowski Michał III C, Sejnowski Krystian I C, Gardocki Patryk III C.

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w futsalu

Łomża 15.01.2015 r.

Chłopcy-I miejsce, opiekun: D. Kossakowski

Skład drużyny: Tarnowski Michał III E, Wysocki Michał III A, Sejnowski Łukasz III E, Łada Patryk III E, Sokołowski Michał III A, Zalewski Rafał III A, Tyszka Piotr II E, Domalewski Tomasz II B, Bajkowski Bartek II B, Ciuchnicki Mikołaj II C.

Sukcesy wojewódzkie

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym

Suchowola 2.12.2014 r.

Dziewczęta - IV miejsce, opiekun: Maciej Tarnacki

Skład drużyny: Sakowicz Ewelina III B, Wądołowska Ula III B, Sakowska Weronika II D, Bagińska Natalia II D.

Otwarty Turniej Strzelecki szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego

Białystok 7.12.2014 r.,  opiekun: Robert Wysocki

Gardocka Justyna III C- I miejsce – pistolet sportowy



Osiągnięcia sportowe w II półroczu  2014/15

Sukcesy powiatowe

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnym tenisie stołowym

Piątnica 12.02.2015 r.

- Ewelina Sakowicz 3 B -I m.

- Urszula Wądołowska 3 B- II m.

- Weronika Sakowska 2 D- III m.

- Karol Cwalina 3 A - III m.

Opiekun: Maciej Tarnacki

 

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnej LA

Łomża 20.05.2015 r.

- Katarzyna Bargielska 3A- 100m- I miejsce

- Emilia Ramatowska 1C- 300m - III miejsce

- Anna Piotrowska 1A- 100m p. pł. - III miejsce

- Karolina Męczkowska 2D - chód 3km – I miejsce

- Katarzyna Bargielska 3A- 4x 100m - II miejsce

- Kamila Dąbrowska 2C- 4x 100m - II miejsce

- Emilia Ramatowska 1C- 4x 100m- II miejsce

- Klaudia Cwalina 1C- 4x 100m- II miejsce

- Katarzyna Bargielska 3A- skok w dal – I miejsce

- Natalia Śledzik 3D - pchnięcie kulą- I miejsce

- Agnieszka Kosińska 1A- pchnięcie kulą – II miejsce

- Małgorzata Kosińska 3E- pchnięcie kulą- III miejsce

- Sandra Kościelecka 2B- rzut oszczepem- I miejsce

- Natalia Śledzik 3D- rzut dyskiem- I miejsce

- Damian Szczechura 3C- 600m- II miejsce

- Piotr Tyszka 2E- 110 p. pł.- I miejsce

- Dawid Włodkowski 1A  110 p. pł..- II miejsce

- Paweł Dziemiński 1D - chód 5km – III miejsce

- Piotr Mrozek 3B- skok w dal- III miejsce

- Piotr Mrozek 3B- skok wzwyż- I miejsce

Opiekun: Marcin Jasionek, Maciej Tarnacki, Dariusz Kossakowski

 

Sukcesy międzypowiatowe - Grupa Zachodnia

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w koszykówce

Wysokie Mazowieckie 3.03.2015r.

Dziewczęta - V miejsce

Skład drużyny:

Anna Piotrowska 1A, Emilia Ramatowska 1C, Krystyna Szypulska 1C, Natalia Tarnacka 1C, Weronika Zarańska 3A, Katarzyna Ciuchnicka 2C, Dominika Cwalina 2C, Kamila Dąbrowska 2C, Aleksandra Rogińska 2C, Natalia

Wykowska 2C

Opiekun: Maciej Tarnacki

 

Mistrzostwa w Grupie Zachodniej w strzelectwie

Piątnica 11.02.2015r.

Dziewczęta - I miejsce

Skład drużyny:

Klaudia Cwalina, Justyna Gardocka, Kinga Dąbrowska

Chłopcy - II miejsce

Piotr Kur 1A, Krystian Zalewski 1A, Arkadiusz Wiski 1A

Opiekun: Robert Wysocki

 Sukcesy wojewódzkie

Gimnazjada województwa podlaskiego w Futsalu

Suwałki, 3.03.2015r.

Chłopcy - III miejsce

Skład drużyny:

Michał Tarnowski 3E, Patryk Łada 3E, Łukasz Sejnowski 3E, Michał Sokołowski 3A, Rafał Zalewski 3A, Michał Wysocki 3A, Piotr Tyszka 2E, Tomasz Domalewski 2B, Bartłomiej Bajkowski 2B, Mikołaj Ciuchnicki 2C, Kamil Bargielski 2B

Opiekun: Dariusz Kossakowski

 

Gimnazjada województwa podlaskiego w strzelectwie

9.04.2015r.

Dziewczęta VII miejsce

Klaudia Cwalina, Justyna Gardocka, Kinga Dąbrowska

Opiekun: Robert Wysocki

 

Gimnazjada województwa podlaskiego w Lidze LA

Białystok, 22.05.2015r.

Dziewczęta - VI miejsce

Skład drużyny:

Katarzyna Bargielska 3A, Emilia Ramatowska 1C, Klaudia Cwalina 1C, Kinga Kopacz 1C, Kamila Dąbrowska 2C, Natalia Wykowska 2C, Marlena Kurpiewska 2B, Izabela Karwowska 3C, Natalia Śledzik 3D, Agnieszka Kosińska 1A, Małgorzata Kosińska 3E, Patrycja Rudzka 2B, Sandra Kościelecka 2B

Opiekun: Marcin Jasionek, Maciej Tarnacki

 

Gimnazjada województwa podlaskiego w indywidualnej LA

Białystok 30.05.2015r.

- Katarzyna Bargielska 3A - skok w dal - I miejsce

- Natalia Śledzik 3D - pchnięcie kulą - IV miejsce

- Sandra Kościelecka 2B - rzut oszczepem - IV miejsce

- Paweł Dziemiński 1B - chód 5 km - VI miejsce

- Piotr Mrozek 3B - skok wzwyż – VI miejsce

- Dawid Włodkowski 1A – 119 m płotki - VII miejsce

Opiekun: Marcin Jasionek

 


Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2015 / 16

1. Semestr I

2. Semestr II


Sukcesy sportowe w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016:

Sukcesy powiatowe

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnych biegach przełajowych 26.09.2015 r. - Rybaki

I miejsce-Lubiejewska Izabela 1D

II miejsce-Dąbrowski Kacper 1A

Gimnazjada Powiatowa w szachach 15.11.2015 r. - Łomża

I miejsce - dziewczęta w składzie: Golińska Edyta 3C,Zaczek Justyna 3C,Grunwald Dominika 3D, Gątarska Aleksandra 2D

I miejsc e- chłopcy w składzie: Ćwikłowski Jakub 1C,Hermanowski Mateusz 3C, Babiński Michał 3C,Rutkowski Krzysztof 3C

Gimnazjada Powiatowa w drużynowym tenisie stołowym 14.11.2015 r. - Piątnica

I miejsc e- dziewczęta w składzie: Bagińska Natalia 3D,Górecka Dominika 3A,Sakowska Weronika 3D

I miejsc e- chłopcy w składzie: Sejnowski Krystian 2C, Konikowski Mateusz 3D, Wiśniewski Krystian 3D

Gimnazjada Powiatowa w siatkówce dziewcząt 20.11.2015 r. - Przytuły

I miejsce -  dziewczęta w składzie: Ciuchnicka Katarzyna 3C, Piotrowska Anna 2A ,Wykowska Natalia 3C, Dąbrowska Kamila3C, Zabielska Kamila 1B, Wądołowska Martyna 3E, Ramatowska Emilia 2C, Rudzka Patrycja 3B, Górecka Dominika 3A

Gimnazjada Powiatowa w siatkówce chłopców 21.11.2015 r. - Miastkowo

III miejsce – chłopcy  w składzie: Tyszka Piotr 3E, Białobrzewski Karol 3C, Ciuchnicki Mikołaj 3C, Sejnowski Krystian 2C, Ormanowski Łukasz 2A, Kur Piotr 2A, Włodkowski Dawid 2A, Piaszczyński Maciej 3E, Bałazy Tomasz 2A

Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej dziewcząt 28.11.2015 r. - Zbójna

II miejsce - dziewczęta w składzie: Ciuchnicka Katarzyna 3C, Piechowska Patrycja 3E, Wykowska Natalia 3C, Dąbrowska Kamila 3C, Zabielska Kamila 1B, Tarnacka Natalia 2C, Ramatowska Emilia 2C, Ustaszewska Sandra 3A, Kasperowicz Karolina 3E

Gimnazjada powiatowa w piłce ręcznej chłopców 06.12.2015 r. - Piątnica

I miejsce – chłopcy  w składzie: Ciuchnicki Mikołaj 3C, Białobrzewski Karol 3C, Łada Adrian 3D, Chrostowski Radosław 3D, Tyszka Piotr 3E, Bajkowski Bartłomiej 3A, Domalewski Tomasz 3B, Bojar Bartłomiej 2D, Bargielski Kamil 3B, Sejnowski Krystian 2C, Piaszczyński Maciej 3E, Śliwka Jakub 3B, Pupek Albert 3A

Gimnazjada Powiatowa w futsalu chłopców - Piątnica

I miejsce – chłopcy  w składzie: Bajkowski Bartłomiej 3B, Domalewski Tomasz 3B, Sejnowski Krystian 2C, Tyszka Piotr 3E, Dąbrowski Kacper 1A, Ciuchnicki Mikołaj 3C, Bojar Bartłomiej 2D, Bargielski Kamil 3B

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnym tenisie stołowym 10.01.2015 r. - Piątnica

I miejsce - Górecka Dominika 3A

II miejsce - Bagińska Natalia 3D

II miejsce - Sejnowski Krystian 2C

Sukcesy międzypowiatowe Grupa Zachodnia

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w drużynowym tenisie stołowym 21.11.2015 r. - Piątnica

III miejsce -  dziewczęta w składzie: Górecka Dominika 3A, Sakowska Weronika 3D, Bagińska Natalia 3D

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w futsalu chłopców 20.12.2015 r. - Piątnica

II miejsce – chłopcy  w składzie: Bajkowski Bartłomiej 3B, Domalewski Tomasz 3B, Sejnowski Krystian 2C, Tyszka Piotr 3E, Dąbrowski Kacper 1A, Ciuchnicki Mikołaj 3C, Bojar Bartłomiej 2D, Bargielski Kamil 2B

 

Sukcesy sportowe w drugim półroczu roku szkolnego 2015/2016:

Sukcesy powiatowe

Gimnazjada Powiatowa w indywidualnej LA - Łomża 21.05.2016 r.

Dziewczęta:

III miejsce - Chaberek Angelika 1A – bieg na 600 m

I miejsce-Męczkowska Karolina 3D – chód 3 km

II miejsce – dziewczęta w składzie: Klaudia Cwalina 2C, Lewandowska Kinga 1D, Tarnacka Natalia 2C, Ramatowska Emilia 2C - sztafeta dziewcząt

II miejsce - Dąbrowska Kamila 3C– skok w dal

III miejsce - Dąbrowska Kamila 3C – skok wzwyż

II miejsce - Kościelecka Sandra 3B - rzut oszczepem

III miejsce - Rudzka Patrycja 3B – rzut oszczepem

II miejsce - Kosińska Agnieszka 2A – rzut dyskiem

III miejsce - Pieńkowska Aleksandra 2A – rzut dyskiem

Chłopcy:

I miejsce - Ormanowski Łukasz 2A – bieg na 100m

III miejsce -  Wiśniewski Krystian 3D -bieg na 600m

I miejsce - Włodkowski Dawid 2A – bieg przez płotki 110 m

II miejsce - Łada Adrian 3D -bieg przez płotki 110 m

I miejsce - Chrostowski Radosław 3D - bieg przez płotki 200m

I miejsce - Dziemiński Paweł 2D – chód 3 km

III miejsce - Sejnowski Krystian 2C - chód 3 km

I miejsce - Ciuchnicki Mikołaj 3C – skok wzwyż

II miejsce - Dąbrowski Dominik 3B – pchnięcie kulą

III miejsce - Włodkowski Dawid 2A - rzut dyskiem

Gimnazjada Powiatowa w sztafetowych biegach przełajowych - Nowogród 31.03.2016 r.

III miejsce – chłopcy  w składzie: Bargielski Kamil 3B, Bajkowski Bartłomiej 3B, Bojar Bartłomiej 2D, Kozłowski Marcin 3E, Dąbrowski Kacper 1A, Białobrzewski Karol 3C, Dziemiński Paweł 2D, Kur Piotr 2A, Dąbrowski Dominik 3D, Lemański Wojciech 3C, Zalewski Krystian 2A

Gimnazjada Powiatowa w koszykówce

I miejsce – dziewczęta  w składzie: Wykowska Natalia 3C, Ciuchnicka Katarzyna 3C, Piotrowska Anna 2A, Cwalina Dominika 3C, Ramatowska Emilia 2C, Liszewska Ewelina 2C, Kopacz Kinga 2C, Kowalewska Wiktoria 2C, Zabielska Kamila 1B, Dąbrowska Kamila 3C, Dąbrowska Anna 3C, Tarnacka Natalia 2C

I miejsce – chłopcy w składzie: Tyszka Piotr 3E, Piaszczyński Maciej 3E, Bajkowski Bartłomiej 3A, Ciuchnicki Mikołaj 3C, Białobrzewski Karol 3C, Dąbrowski Dominik 3B, Łada Adrian 3D, Chrostowski Radosław 3D

Gimnazjada Powiatowa w piłce nożnej - Piątnica 17.06.2016 r.

I miejsce – chłopcy w składzie: Bojar Bartłomiej 2D, Dąbrowski Dominik 3B, Dąbrowski Kacper 1A, Domalewski Tomasz 3B, Bajkowski Bartłomiej 3A, Chrostowski Radosław 3D, Ormanowski Łukasz 2A, Bargielski Kamil 3B, Sejnowski Krystian 2C, Tyszka Piotr 3E, Ciuchnicki Mikołaj 3C, Zalewski Krystian 2A, Kołakowski Bartłomiej 3B, Wiśniewski Krystian 3D, Pupek Albert 3A, Zalewski Jakub 2C, Dębnicki Piotr 2D

Sukcesy wojewódzkie

Finał Wojewódzki Turnieju Coca-Cola Cup - Białystok 25.05.2016 r.

I miejsce – dziewczęta w składzie: Zabielska Kamila 1B, Lewandowska Kinga 1D, Wysocka Dominika 1B, Ramatowska Emilia 2C, Tarnacka Natalia 2C, Ciuchnicka Katarzyna 3C, Wykowska Natalia 3C, Piotrowska Anna 2A, Cwalina Dominika 2C

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PG w Piątnicy - rok szk. 2016 / 17

1. Semestr I

2. Semestr II

Sukcesy uczniów gimnazjum w I półroczu 2016/17

Sukcesy powiatowe

Gimnazjada Powiatowa w sztafetowych biegach przełajowych - Nowogród 25.09.2016r.

Dziewczęta – III m.

Skład drużyny: Chaberek Angelika IIa, Kopczewska Amelia Ia, Laskowska Sylwia Ic, Lubiejewska Izabela IId, Pokropowicz Monika Ia, Sokołowska Karolina Id, Szumowska Magdalena Ie, Tomczyk Zuzanna IIIb, Wysocka Dominika IIb, Zambrzycka Paulina Ia, Ramatowska Emilia IIIc

Opiekun: Maciej Tarnacki

Gimnazjada Powiatowa w drużynowym tenisie stołowym - Nowogród 7.10.2016r.

Dziewczęta – I m.

Skład drużyny: Kozicka Gabriela IIb, Zabielska Kamila IIb, Wysocka Dominika IIb, Bagińska Wiktoria Ia

Opiekun: Maciej Tarnacki

Chłopcy – I m.

Skład drużyny: Konikowski Rafał Id, Sejnowski Krystian IIIc, Tarnacki Kacper Ia, Grunwald Maciej IIId

Opiekun: Dariusz Kossakowski

Gimnazjada Powiatowa w drużynowym badmintonie - Nowogród 29.11.2016r.

Dziewczęta – II m.

Skład drużyny: Zabielska Kamila IIb, Ramatowska Emilia IIIc, Puławska Klaudia IIa.

Opiekun: Maciej Tarnacki

Chłopcy – II m.

Skład drużyny: Bałazy Tomasz IIIa, Domalewski Bartłomiej IIIa, Ormanowski Łukasz IIIa, Zalewski Krystian IIIa,

Opiekun: Robert Wysocki

Gimnazjada powiatowa w drużynowych szachach - Łomża 12.11.2016r.

Dziewczęta – II m.

Skład drużyny: Gątarska Aleksandra IIId, Pieńkowska Aleksandra IIIa, Golińska Sandra IIId, Pawluk Wiktoria IIc

Opiekun: Robert Wysocki

Gimnazjada Powiatowa w koszykówce - Jedwabne 3.12.2016r.

Dziewczęta – I m.

Skład drużyny: Ramatowska Emilia IIIc, Kowalewska Wiktoria IIIc, Tarnacka Natalia IIIc, Liszewska Ewelina IIIc, Cwalina Klaudia IIIc, Kopacz Kinga IIIc, Tarnacka Zuzanna IIIc, Piotrowska Anna IIIa, Zabielska Kamila IIb

Opiekun: Maciej Tarnacki

Gimnazjada Powiatowa w koszykówce - Miastkowo 4.12.2016r.

Chłopcy – I m.

Skład drużyny: Bałazy Tomasz IIIa, Bojar Bartłomiej IIId, Górski Szymon IIIb, Kur Piotr IIIa, Łepkowski Kacper IIIb, Sarmacki Jakub IIIa, Włodkowski Dawid IIIa, Zalewski Krystian IIIa, Zalewski Jakub IIIc.

Opiekun: Paweł Duchnowski

Sukcesy międzypowiatowe (gr. zachodnia)

Mistrzostwa gr. Zachodniej w Sztafetowych biegach przełajowych - Nowogród 9.10.2016r.

Dziewczęta – III m.

Skład drużyny: Chaberek Angelika IIa, Kopczewska Amelia Ia, Laskowska Sylwia Ic, Lubiejewska Izabela IId, Pokropowicz Monika Ia, Sokołowska Karolina Id, Tomczyk Zuzanna IIIb, Wysocka Dominika IIb, Zambrzycka Paulina Ia, Ramatowska Emilia IIIc

Opiekun: Maciej Tarnacki

Mistrzostwa gr. Zachodniej w drużynowym tenisie stołowym - Nowogród 19.11.2016r.

Dziewczęta – II m.

Skład drużyny: Kozicka Gabriela IIb, Zabielska Kamila IIb, Wysocka Dominika IIb, Bagińska Wiktoria Ia

Opiekun: Maciej Tarnacki

Chłopcy – I m.

Skład drużyny: Konikowski Rafał Id, Sejnowski Krystian IIIc, Tarnacki Kacper Ia, Grunwald Maciej IIId.

Opiekun: Dariusz Kossakowski

Mistrzostwa gr. Zachodniej w koszykówce - Łomża 18.12.2016

Chłopcy – III m.

Skład drużyny: Bałazy Tomasz IIIa, Bojar Bartłomiej IIId, Górski Szymon IIIb, Kur Piotr IIIa, Łepkowski Kacper IIIb, Sarmacki Jakub IIIa, Włodkowski Dawid IIIa, Zalewski Krystian IIIa, Zalewski Jakub IIIc

Opiekun: Paweł Duchnowski

Sukcesy wojewódzkie

Gimnazjada wojewódzka w drużynowym tenisie stołowym

Dziewczęta – V m.

Skład drużyny: Kozicka Gabriela IIb, Zabielska Kamila IIb, Wysocka Dominika IIb, Bagińska Wiktoria Ia

Chłopcy – V m.

Skład drużyny: Konikowski Rafał Id, Sejnowski Krystian IIIc, Tarnacki Kacper Ia.

Opracował:

mgr Maciej Tarnacki

DO GÓRY