Zobacz nasz profil na Facebooku

Publiczne Gimnazjum

im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY

Publicznego Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy

Rok szkolny:

2010/2011  2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018

 

Rok szkolny 2016 / 17

 

Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2016/2017

Sukcesy ogólnopolskie

Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł  2016” Konkurs plastyczno – literacki „Pod dobrą opieką”

·         Nicole Lenart kl. II B – laureat

·         Kamila Zabielska kl. II B – laureat

·         Anna Dymek kl. II A – laureat

·         Oliwia Włodkowska kl. III B – laureat

·         Joanna Darmetko kl. III A – laureat

·         Paulina Kossakowska kl. II A – laureat

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Języka Angielskiego

·         Nicole Lenart kl. II B – II miejsce – dyplom laureata

·         Bartosz Górski kl. III A – XIX miejsce

·         Jakub Susoł kl. III A – XXI miejsce

·         Dawid Włodkowski kl. III A – XXI miejsce

·         Jakub Kondracki kl. I B – XXVIII miejsce

·         Dilan Odabasi kl. I A – XXVIII miejsce

·         Olivia Sokołowska kl. I A – XXIX miejsce

·         Kacper Szewczyk kl. II A – XXXVII miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS

·         Piotr Kiczyński kl. III D – VII miejsce – dyplom laureata

·         Jakub Susoł kl. III A – XXIV miejsce

·         Bartosz Górski kl. III A – XXV miejsce

·         Dawid Włodkowski kl. III A – XXX miejsce

·         Kacper Szewczyk kl. II A – XXXIV miejsce

·         Jakub Kondracki kl. I B – XXXVII miejsce

·         Piotr Czerwiński kl. I B – XLIV miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

·         Arkadiusz Wiski kl. III A – XV miejsce – dyplom laureata

·         Magdalena Razarenkow kl. I B – XX miejsce

·         Piotr Kur kl. III A – XXIV miejsce

·         Kinga Lewandowska kl. II D – XXVII miejsce

·         Aleksandra Gątarska kl. III D – XXIX miejsce

·         Bartłomiej Domalewski kl. III A – XXX miejsce

·         Nicole Lenart kl. II B – XXXI miejsce

·         Kacper Matejkowska kl. II D – XXXI miejsce

·         Adrian Pawłowski kl. II D – XXXI miejsce

·         Piotr Czerwiński kl. I B – XXXVII miejsce

·         Kamila Zabielska kl. II B – XXXVII miejsce

·         Kamil Gromek kl. III B – XXXVIII miejsce

·         Piotr Dębnicki kl. III D – XXXIX miejsce

·         Natalia Staniórska kl. II D – XXXIX miejsce

·         Paweł Kryś kl. III A – XLIII miejsce

·         Miłosz Samluk kl. I D – XLVI miejsce

·         Kamil Struciński kl. III D – XLVII miejsce

Sukcesy wojewódzkie

X Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”

·         Agnieszka Kosińska kl. III A – wyróżnienie w kategorii piosenka

Sukcesy międzypowiatowe

XXI Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

·         Agnieszka Kosińska kl. III A – I miejsce

·         Klaudia Cwalina kl. III C – wyróżnienie

·         Julia Filippone kl. II B – wyróżnienie

Sukcesy powiatowe

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” - I miejsce drużynowo:

·         Emilia Ramatowska kl. III C

·         Szymon Rybicki kl. III B

·         Sandra Golińska kl. III D

·         Kacper Łepkowski kl. III B

Sukcesy międzyszkolne

Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych

·         Aleksandra Gątarska kl. III D – wyróżnienie

·         Sandra Golińska kl. III D – wyróżnienie

·         Katarzyna Łomotowska kl. III D – wyróżnienie

·         Aleksandra Kurpiewska kl. III D – wyróżnienie

·         Klaudia Łada kl. III D – wyróżnienie

Sukcesy szkolne

Konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”

·         Kinga Lewandowska kl. II D – I miejsce

·         Gabriela Wądołowska kl. II B – II miejsce

·         Natalia Łepkowska kl. III B – III miejsce

Konkurs „Czytam, bo lubię”

·         Kamil Gniazdowski kl. II A – I miejsce

·         Joanna Darmetko kl. III A – II miejsce

·         Patrycja Bogusz kl. I C – III miejsce

Szkolny konkurs recytatorski „Katyń w poezji”

·         Milena Narewska kl. III C – I miejsce

·         Joanna Darmetko kl. III A – II miejsce

·         Natalia Łepkowska kl. III B – III miejsce

·         Anastazja Mieczkowska kl. I E – wyróżnienie

·         Sandra Golińska kl. III D – wyróżnienie

Szkolny konkurs literacki o Patronie Szkoły

·         Paweł Szymański kl. III C – I miejsce

·         Julita Zalewska kl. I B – II miejsce

·         Aleksandra Pieńkowska kl. III A – III miejsce

·         Dominika Piątek kl. III A – wyróżnienie

·         Natalia Łepkowska kl. III B – wyróżnienie

Konkurs historyczny „Pamiętamy o Katyniu”

·         Aleksandra Gątarska kl. III D – I miejsce

·         Paulina Kossakowska kl. II A – II miejsce

·         Anna Dymek kl. II A – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2016/2017

·         Kacper Łepkowski kl. III B – wyróżnienie

·         Emilia Ramatowska kl. III C – wyróżnienie

·         Sandra Golińska kl. III D – wyróżnienie

·         Lidia Wojewoda kl. II B – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

·         Sandra Golińska kl. III D – wyróżnienie

·         Emilia Ramatowska kl. III C – wyróżnienie

·         Szymon Rybicki kl. III B – wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

·         Weronika Kryś kl. I A – I miejsce

·         Weronika Mocarska kl. II C – I miejsce

·         Izabela Faryna kl. II C – II miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

·         Mateusz Filipkowski kl. I A – wyróżnienie

·         Magdalena Razarenkow kl. I B – wyróżnienie

·         Patrycja Bogusz kl. I C – wyróżnienie

·         Michał Elza kl. I D – wyróżnienie

·         Magdalena Szumowska kl. I E – wyróżnienie

·         Anna Dymek kl. II A – wyróżnienie

·         Gabriela Kozicka kl. II B – wyróżnienie

·         Natalia Rutkowska kl. II C – wyróżnienie

·         Dominika Łomotowska kl. II D – wyróżnienie

Konkurs „Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie” – kategoria literacki – I miejsce zespołowo:

·         Szymon Rybicki kl. III B

·         Dominika Łomotowska kl. II D

·         Paulina Kościelecka kl. II D

·         Gabriela Mocarska kl. I C – II miejsce

Konkurs „Święty Antoni z Padwy – płomienne życie” – kategoria wiedzy

·         Emilia Ramatowska kl. III C – I miejsce

·         Arkadiusz Wiski kl. III A – II miejsce

·         Patrycja Bogusz kl. I C – III miejsce

Konkurs fotograficzny „Moja miejscowość w obiektywie. ZIMA 2017”

·         Anna Piotrowska kl. III A – I miejsce

·         Joanna Truskolaska kl. I A – II miejsce

·         Joanna Darmetko kl. III A – III miejsce

II Szkolny Turniej Szachowy

 

Kategoria dziewcząt:

·         Aleksandra Gątarska kl. III D – I miejsce

·         Wiktoria Pawluk kl. II C – II miejsce

·         Sandra Golińska kl. III D – III miejsce

·         Natalia Rutkowska kl. II C – wyróżnienie

Kategoria chłopców:

·         Jakub Ćwikłowski, kl. II C – I miejsce

·         Mateusz Malinowski, kl. I C – II miejsce

·         Mariusz Makowski, kl. II C – III miejsce

·         Julian Magdziak, kl. II B – wyróżnienie

Opracowała:

mgr Ilona Anna Zabielska

DO GÓRY

 

Rok szkolny 2015 / 16

 

Sukcesy uczniów klas I – III w II półroczu roku szkolnego 2015/2016

Sukcesy ogólnopolskie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – wyróżnienie

-        Tomasz Gardocki kl. III C – wyróżnienie

I Ogólnopolski Konkurs Matematyczny AlfaBeta

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – II miejsce, finalista

-        Damian Pawłowski kl. III C – finalista

-        Tomasz Gardocki kl. III C – finalista

-        Michał Babiński kl. III C – finalista

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN 2015 z Matematyki

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – V miejsce (tytuł laureata)

-        Tomasz Gardocki kl. III C – V miejsce (tytuł laureata)

-        Damian Pawłowski kl. III C – VII miejsce (wyróżnienie)

-        Michał Babiński kl. III C – X miejsce (wyróżnienie)

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus”

-        Tomasz Gardocki kl. III C – wyróżnienie

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PANDA z Fizyki

-        Tomasz Gardocki kl. III C – VII miejsce – wyróżnienie

-        Damian Pawłowski kl. III C – XXII miejsce

-        Michał Babiński kl. III C – XXIII miejsce

-        Arkadiusz Wiski kl. II A – XXV miejsce

-        Filip Zaręba kl. III A – XXVII miejsce

-        Kacper Łepkowski kl. II B – XXXI miejsce

-        Mateusz Mazewski kl. III C – XXXVII miejsce

-        Bartłomiej Domalewski kl. II A – XXXIX miejsce

-        Mateusz Jurkiewicz kl. II B – XXXIX miejsce

-        Szymon Górski kl. II B – XLIII miejsce

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PANDA z Języka Angielskiego

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – VII miejsce – wyróżnienie

-        Michał Babiński kl. III C – IX miejsce – wyróżnienie

-        Jakub Susoł kl. II A – IX miejsce – wyróżnienie

-        Nicole Lenart kl. I B – XI miejsce

-        Daniel Łuba kl. III B – XI miejsce

-        Filip Zaręba kl. III A – XI miejsce

-        Piotr Kiczyński kl. II D – XI miejsce

-        Dawid Włodkowski kl. II A – XIII miejsce

-        Jakub Wysmułek kl. III B – XV miejsce

-        Mateusz Mazewski kl. III C – XVI miejsce

-        Albert Pupek kl. III A – XXI miejsce

-        Weronika Oleksy kl. III A – XXI miejsce

-        Wiktoria Kulikowska kl. III A – XXI miejsce

-        Paweł Florczyk kl. III B – XXIII miejsce

-        Tomasz Gardocki kl. III C – XXIII miejsce

-        Grzegorz Pyszyński kl. II B – XXIII miejsce

-        Sebastian Urbanowski kl. III A – XXVII miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Albus

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – VII miejsce – laureat

-        Michał Babiński kl. III C – X miejsce – dyplom – laureat

-        Piotr Kiczyński kl. II D – XV miejsce – wyróżnienie

X Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej „Radość Spod Kapelusza”

-        Edyta Golińska kl. III C – finalista

-        Edyta Golińska kl. III C – wyróżnienie w kategorii wiersz – monolog

Sukcesy wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

-        Damian Pawłowski kl. III C – laureat

-        Tomasz Gardocki kl. III C – laureat

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – laureat

-        Michał Babiński kl. III C – laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – laureat

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

-        Tomasz Gardocki kl. III C – finalista

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

-        Szymon Rybicki kl. II B – finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny

-        Emilia Ramatowska kl. II C – finalista

-        Hubert Kleszczewski kl. II C – finalista

Konkurs Ortograficzny

-        Michał Babiński kl. III C – uczestnik finału

-        Patryk Najda kl. III E – uczestnik finału

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – uczestnik finału

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Poznajmy Parki Krajobrazowe Polski” – III miejsce drużynowo:

-        Natalia Wykowska kl. III C

-        Dominika Cwalina kl. III C

-        Karolina Męczykowska kl. III D

-        Mateusz Hermanowski kl. III C

Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym

-        Dominika Cwalina kl. III C – XII miejsce

-        Damian Pawłowski kl. III C – XXVII miejsce

-        Mateusz Hermanowski kl. III C – XXXVI miejsce

Sukcesy międzypowiatowe

X Konkurs Recytatorski „Strofy znad Narwi”

-        Edyta Golińska kl. III C – II miejsce

-        Anna Dąbrowska kl. III C – nagroda specjalna

Sukcesy powiatowe

III Powiatowy Konkurs Recytatorski „Znam Ziemię Łomżyńską”

-        Anna Dąbrowska kl. III C – wyróżnienie

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

-        Bartosz Górski kl. II A – I miejsce

-        Nicole Lenart kl. I B – I miejsce

-        Katarzyna Ochramowicz kl. III D – II miejsce

-        Jakub Wysmułek kl. III B – III miejsce

-        Dawid Włodkowski kl. II A – III miejsce

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – III miejsce drużynowo:

-        Damian Rydel kl. II C

-        Karol Komorowski kl. II C

-        Dawid Włodkowski kl. II A

III Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Miejsca pamięci, walki i męczeństwa narodu polskiego – bohaterowie naszej ziemi”

-        Kacper Kalisz kl. I D – wyróżnienie

Sukcesy międzyszkolne

 

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

-        Agnieszka Kosińska kl. II A – II miejsce

III Quiz zawodoznawczy – I miejsce drużynowo:

-        Emilia Ramatowska kl. II C

-        Milena Narewska kl. II C

-        Katarzyna Bartczak kl. II C

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny„Frohe Ostern – Osterkarten”

-        Weronika Dąbrowska kl. III B – II miejsce

-        Kinga Kopacz kl. II C – wyróżnienie

Sukcesy szkolne

Szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza

-        Emilia Ramatowska kl. II C – I – II miejsce

-        Natalia Sawicka kl. III B – I – II miejsce

-        Magdalena Smakowska kl. III B – III – IV miejsce

-        Sebastian Bukowski kl. III D – III – IV miejsce

Konkurs „Znam dzieła Sienkiewicza”

-        Uczniowie kl. I D – I miejsce

-        Uczniowie kl. II C – I miejsce

-        Uczniowie kl. III A – I miejsce

-        Uczniowie kl. III B – I miejsce

Konkurs na wykonanie prezentacji na temat „H. Sienkiewicz – patriota, pisarz, podróżnik”

-        Kinga Lewandowska kl. I D – I miejsce

-        Emilia Ramatowska kl. II C – I miejsce

-        Natalia Tarnacka kl. II C – I miejsce

-        Patrycja Zduńczyk kl. II C – I miejsce

-        Wiktoria Kowalewska kl. II C – I miejsce

-        Jakub Wysmułek kl. III B – I miejsce

-        Bartłomiej Bajkowski kl. III B – I miejsce

-        Kamil Bargielski kl. III B – I miejsce

-        Daniel Łuba kl. III B – I miejsce

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym

-        Dominika Cwalina kl. III C – wyróżnienie

-        Mateusz Hermanowski kl. III C – wyróżnienie

-        Damian Pawłowski kl. III C – wyróżnienie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

-        Damian Rydel kl. II C – wyróżnienie

-        Karol Komorowski kl. II C – wyróżnienie

-        Dawid Włodkowski kl. II A – wyróżnienie

Walentynkowy Konkurs Czytelniczy

-        Magdalena Smakowska kl. III B – I miejsce

-        Sandra Golińska kl. II D – II miejsce

-        Sebastian Bukowski kl. III D – III miejsce

Quiz zawodoznawczy

-        Emilia Ramatowska kl. II C – I miejsce

-        Katarzyna Bartczak kl. II C – II miejsce

-        Milena Narewska kl. II C – III miejsce

Konkurs plastyczny „Mój zawód – moja przyszłość”

-        Joanna Darmetko kl. II A – I miejsce

-        Damian Sobolewski kl. II B – II miejsce

-        Hubert Ostaszewski kl. II B – III miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

-        Arkadiusz Wiski kl. II A – I miejsce

-        Zuzanna Tomczyk kl. II B – II miejsce

-        Emilia Ramatowska kl. II C – III miejsce

I Szkolny Turniej Szachowy

-        Aleksandra Gątarska kl. II D – I miejsce

-        Wiktoria Pawluk kl. I C – II miejsce

-        Sandra Golińska kl. II D – III miejsce

-        Dominika Grunwald kl. III D – wyróżnienie

-        Jakub Ćwikłowski kl. I C – I miejsce

-        Mariusz Makowski kl. I C – II miejsce

-        Mateusz Hermanowski kl. III C – III miejsce

-        Krzysztof Rutkowski kl. III C – wyróżnienie

Opracowanie: mgr Ilona Anna Zabielska

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy
w I półroczu roku szkolnego 2015/2016

Sukcesy ogólnopolskie:

Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł  2015” Konkurs internetowy „Zagrywka w punkt”

-          Kozłowski Patryk z kl. III A – tytuł laureata

-          Klewicki Paul z kl. III A – tytuł laureata

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Języka Angielskiego

-          Ochramowicz Katarzyna kl. III D – XI miejsce (wyróżnienie)

-          Lenart Nicole kl. I B – XII miejsce (wyróżnienie)

-          Florczyk Paweł kl. III B – XV miejsce (wyróżnienie)

-          Zaręba Filip kl. III A – XIX miejsce

-          Babiński Michał kl. III C – XIX miejsce

-          Wysmułek Jakub kl. III B – XXII miejsce

-          Górski Bartosz kl. II A – XXIII miejsce

-          Włodkowski Dawid kl. II A – XXIII miejsce

-          Mazewski Mateusz kl. III C – XXV miejsce

-          Czyż Wiktoria kl. III C – XXVI miejsce

-          Kulikowska Wiktoria kl. III A – XXVI miejsce

-          Łuba Daniel kl. III B – XXVI miejsce

-          Dymek Anna kl. I A – XXIX miejsce

-          Lewandowska Kinga kl. I D – XXXII miejsce

-          Szewczyk Kacper kl. I A – XXXII miejsce

-          Lubiejewska Izabela kl. I D – XXXIII miejsce

-          Susoł Jakub kl. II A – XXXVII miejsce

-          Grela Angelika kl. I D – XXXIX miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS

-          Wysmułek Jakub kl. III B – XIV miejsce

-          Łuba Daniel kl. III B – XXIII miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Fizyki OLIMPUS

-          Babiński Michał kl. III C – VIII miejsce (dyplom laureata)

-          Gardocki Tomasz kl. III C – VIII miejsce (dyplom laureata)

-          Ostaszewski Hubert kl. II B – XXIV miejsce

-          Mazewski Mateusz kl. III C – XXV miejsce

-          Pawłowski Damian kl. III C – XXVI miejsce

-          Wiski Arkadiusz kl. II A – XXXIII miejsce

-          Włodkowski Dawid kl. II A – XXXVI miejsce

-          Górski Szymon kl. II B – XXXVII miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

-          Gardocki Tomasz kl. III C – IV miejsce (dyplom laureata)

-          Lewandowska Kinga kl. I D – VII miejsce

-          Ochramowicz Katarzyna kl. III D – IX miejsce

-          Lenart Nicole kl. I B – XIV miejsce

-          Zabielska Kamila kl. I B – XIV miejsce

-          Pawłowski Adrian kl. I D – XVII miejsce

-          Babiński Michał kl. III C – XVIII miejsce

-          Kosel Aleksandra kl. I C – XIX miejsce

-          Rydzewski Kacper kl. I D – XXII miejsce

-          Narewska Milena kl. II C – XXII miejsce

-          Najda Patryk kl. III E – XXII miejsce

-          Łepkowski Kacper kl. II B – XXIII miejsce

-          Kryś Paweł kl. II A – XXIV miejsce

-          Wiski Arkadiusz kl. II A – XXIV miejsce

-          Gątarska Aleksandra kl. II D – XXV miejsce

-          Wysmułek Jakub kl. III B – XXV miejsce

-          Ramatowska Emilia kl. II C – XXVI miejsce

-          Świderski Daniel kl. I B – XXVII miejsce

-          Śliwka Wojciech kl. I C – XXIX miejsce

-          Mocarska Weronika kl. I C – XXX miejsce

-          Laskowska Justyna kl. I C – XXXI miejsce

-          Wądołowska Martyna kl. III E – XXXI miejsce

-          Rutkowska Natalia kl. I C – XXXIII miejsce

-          Farfułowski Damian kl. I C – XXXIII miejsce

-          Matejkowski Kacper kl. I D – XXXIII miejsce

-          Grela Angelika kl. I D – XXXIII miejsce

-          Szypulska Krystyna kl. II C – XXXIII miejsce

-          Marchewka Kinga kl. III E – XL miejsce

-          Struciński Kamil kl. II D – XLVI miejsce

Ogólnopolski Konkurs MEDITEST

-          Pawłowski Damian kl. III C – XXI miejsce

-          Jurkiewicz Mateusz kl. II B – XXV miejsce

-          Ramatowska Emilia kl. II C – XXVI miejsce

-          Piotrowska Anna kl. II A – XXVIII miejsce

-          Susoł Jakub kl. II A – XXVIII miejsce

-          Wiski Arkadiusz kl. II A – XXXI miejsce

-          Pieńkowska Aleksandra kl. II A – XXXI miejsce

-          Struciński Kamil kl. II D – XXXIII miejsce

-          Gątarska Aleksandra kl. II D – XXXIV miejsce

-          Matejkowska Zuzanna kl. I B – XXXV miejsce

-          Lachowska Katarzyna kl. II B – XXXVI miejsce

Sukcesy międzypowiatowe:

XX Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

-          Farfułowska Natalia kl. III C – wyróżnienie

-          Kosińska Agnieszka kl. II A – wyróżnienie

Konkurs diecezjalny dla Członków i Sympatyków Szkolnych Kół Caritas „Św. RITA – Róża w Ogrodzie Jezusa – kategoria muzyczna” – III miejsce – drużynowo

-          Zduńczyk Patrycja kl. II C

-          Tarnacka Natalia kl. II C

-          Cwalina Klaudia kl. II C

-          Kosińska Agnieszka kl. II A

-          Ciuchnicka Katarzyna kl. III C

-          Farfułowska Natalia kl. III C

-          Wysmułek Jakub kl. III B

Sukcesy powiatowe:

II Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych

-          Sobolewski Damian kl. II B – I miejsce

-          Dudzińska Karolina kl. I B – wyróżnienie

-          Sawicka Patrycja kl. I B – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – drużynowo – I miejsce

-          Cwalina Dominika kl. III C – wyróżnienie

-          Hermanowski Mateusz kl. III C – wyróżnienie

-          Męczkowska Karolina kl. III D – wyróżnienie

-          Wykowska Natalia kl. III C – wyróżnienie

Sukcesy gminne:

Gminny Konkurs Profilaktyczny Przeciwdziałaniu Uzależnieniom od Narkotyków i Dopalaczy „Więcej Wiem – Mówię Nie”

-          Najda Patryk kl. III E – I miejsce

-          Piątek Dominika kl. II A – II miejsce

-          Ramatowska Emilia kl. II C – III miejsce

Sukcesy szkolne:

Konkurs Profilaktyczny Przeciwdziałaniu Uzależnieniom od Narkotyków i Dopalaczy „Więcej Wiem – Mówię Nie”

-          Dąbrowska Kamilla kl. III C – wyróżnienie

-          Gniazdowski Kamil kl. I A – wyróżnienie

-          Golińska Sandra kl. II D – wyróżnienie

-          Laskowska Justyna kl. I C – wyróżnienie

-          Klewicki Paul kl. III A – wyróżnienie

-          Łada Adrian kl. III D – wyróżnienie

-          Magdziak Julian kl. I B – wyróżnienie

-          Najda Patryk kl. III E – wyróżnienie

-          Pawłowski Adrian kl. I D – wyróżnienie

-          Piątek Dominika kl. II A – wyróżnienie

-          Pieńkowska Aleksandra kl. II A – wyróżnienie

-          Ramatowska Emilia kl. II C – wyróżnienie

-          Rutkowska Natalia kl. I C – wyróżnienie

-          Sobolewski Damian kl. II B – wyróżnienie

-          Waszczyszyn Nikola kl. III B – wyróżnienie

Szkolny Konkurs Ortograficzny

-          Ochramowicz Katarzyna kl. III D – I miejsce

-          Gardocki Tomasz kl. III C – II miejsce

-          Babiński Michał kl. III C – III miejsce

-          Najda Patryk kl. III E – wyróżnienie

Szkolny konkurs recytatorski „Poezji Katyńskiej”

-          Dąbrowska Anna kl. III C – I miejsce

-          Borawska Julita kl. II B – II miejsce

-          Sobolewski Damian kl. II B – III miejsce

-          Rogińska Aleksandra z kl. III C – wyróżnienie

Szkolny konkurs literacki „Pamiętamy o Katyniu”

-          Lewandowska Kinga kl. I D – I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2015/2016

-          Cwalina Dominika kl. III C – wyróżnienie

-          Hermanowski Mateusz kl. III C – wyróżnienie

-          Męczkowska Karolina kl. III D – wyróżnienie

-          Wykowska Natalia kl. III C – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

-          Hermanowski Mateusz kl. III C – wyróżnienie

-          Ochramowicz Katarzyna kl. III D – wyróżnienie

-          Cwalina Dominika kl. III C – wyróżnienie

Konkurs historyczny „Pamiętamy o Katyniu”

-          Rogińska Aleksandra kl. III C – I miejsce

-          Gątarska Aleksandra k. II D – II miejsce

-          Rutkowska Natalia kl. I C – III miejsce

Szkolny Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych

-          Sobolewski Damian kl. II B – I miejsce

-          Borkowski Łukasz kl. I B – II miejsce

-          Sawicka Natalia kl. III B – III miejsce

Szkolny Konkurs „Nasi Święci Patronowie”

Kategoria plastyczna:

-          Banach Artur kl. II B – I miejsce

-          Górski Szymon kl. II B – II miejsce

-          Rybicki Szymon kl. II B – III miejsce

-          Sawicka Patrycja kl. I B – wyróżnienie

Kategoria referat:

-          Filippone Julia kl. I B I miejsce

-          Matejkowska Zuzanna kl. I B – II miejsce

-          Wądołowska Gabriela kl. I B – III miejsce

Kategoria strój Świętego:

-          Sawicka Patrycja kl. I B – I miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

-          Ramatowska Emilia kl. II C – I miejsce

-          Męczkowska Karolina kl. III D – II miejsce

-          Cwalina Dominika kl. III C – II miejsce

-          Pawłowski Damian z kl. III C – III miejsce

Konkurs wiedzy „Św. Rita – Róża w Ogrodzie Jezusa”

-          Kozicka Gabriela kl. I B – I miejsce

-          Ramatowska Emilia kl. II C – I miejsce

-          Farfułowska Natalia kl. III C – I miejsce

-          Wiski Arkadiusz k. II A – II miejsce

Opracowała:

mgr Ilona Anna Zabielska

DO GÓRY

 

Rok szkolny 2014 / 15

Sukcesy uczniów (inne jak sportowe) w II półroczu roku szkolnego 2014/2015

Sukcesy międzynarodowe

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

-       Michał Babiński kl. II C – wyróżnienie

-       Tomasz Gardocki kl. II C – wyróżnienie

-       Katarzyna Ochramowicz kl. II D – wyróżnienie

Sukcesy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki PANDA

-        Tomasz Gardocki kl. II C – IX miejsce (dyplom wyróżnienia)

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – XI miejsce

-        Damian Pawłowski kl. II C – XVI miejsce

-        Michał Babiński kl. II C – XVI miejsce

-        Arkadiusz Wiski kl. I A – XVII miejsce

-        Justyna Gardocka kl. III C – XVII miejsce

-        Paweł Kryś kl. I A – XVIII miejsce

-        Paulina Dąbrowska kl. III A – XX miejsce

-        Dariusz Piaszczyk kl. III B – XXI miejsce

-        Piotr Kur kl. I A – XXIII miejsce

-        Michał Wojewoda kl. III B – XXIII miejsce

-        Emilia Ramatowska kl. I C – XXIV miejsce

-        Kamil Wieczorek kl. III B – XXV miejsce

-        Natalia Sakowska kl. III D – XXVIII miejsce

-        Urszula Wądołowska kl. III B – XXIX miejsce

-        Martyna Wojewoda kl. III D – XXX miejsce

-        Klaudia Laskowska kl. III D – XXXI miejsce

-        Jakub Wysmułek kl. II B XXXII miejsce

-        Daria Łada kl. III B – XXXII miejsce

-        Nikola Waszczyszyn kl. II B – XXXIII miejsce

-        Kamil Nerowski kl. III D – XXXVI miejsce

-        Aleksandra Gątarska kl. I D – XXXVII miejsce

-        Magdalena Smakowska kl. II B – XXXVII miejsce

-        Bartłomiej Bajkowski kl. II B – XXXIX miejsce

-        Hubert Bagiński kl. III A – XLIV miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2015

-        Tomasz Gardocki kl. II C – bardzo dobry wynik

-        Justyna Gardocka kl. III C – dobry wynik 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Fizyki PANDA

-        Michał Babiński kl. II C – VIII miejsce (dyplom wyróżnienia)

-        Tomasz Gardocki kl. II C – XIII miejsce

-        Damian Pawłowski kl. C – XVII miejsce

-        Arkadiusz Wiski kl. I A – XXIII miejsce

-        Michał Wojewoda kl. III B – XXIII miejsce

-        Dariusz Piaszczyk kl. III B – XXIX miejsce

-        Hubert Bagiński kl. III A – XXXI miejsce

-        Paweł Kokoszka kl. III B – XXXIII miejsce

-        Kamil Wieczorek kl. III B – XXXV miejsce

-        Karol Cwalina kl. III A – XXXVII miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIPMUS

-        Patryk Zalewski kl. III B – XIV miejsce (dyplom laureata)

-        Klaudia Kubajewska kl. III C – XVI miejsce

-        Michał Babiński kl. II C – XVII miejsce

-        Piotr Kiczyński kl. I D – XVIII miejsce

-        Jakub Wysmułek kl. II B – XXII miejsce

-        Paweł Florczyk kl. II B – XXIV miejsce

-        Daniel Łuba kl. II B – XLIII miejsce

-        Bartłomiej Bajkowski kl. II B – XLIV miejsce

-        Kamil Struciński kl. – I D – LIV miejsce

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego PANDA

-        Klaudia Kubajewska kl. III C – XIII miejsce

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – XV miejsce

-        Paweł Florczyk kl. II B – XV miejsce

-        Daniel Łuba kl. II B – XVII miejsce

-        Jakub Wysmułek kl. II B – XVII miejsce

-        Jakub Susoł kl. I A – XVII miejsce

-        Michał Babiński kl. II C – XX miejsce

-        Łukasz Sejnowski kl. III E – XXI miejsce

-        Patryk Najda kl. II E – XXXIII miejsce

-        Paulina Kotowska kl. II B XXXIII miejsce

-        Joanna Darmetko kl. I A – XXXIII miejsce

-        Bartłomiej Bajkowski kl. II B – XXXIX miejsce

-        Kamil Bargielski kl. II B – XLI miejsce

-        Jakub Śliwka kl. II B – XLVII miejsce

-        Dominik Dąbrowski kl. II B – LI miejsce

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „Meditest”

-        Daria Łada  III B – XVI miejsce

-        Justyna Gardocka III C – XXI miejsce

-        Katarzyna Bargielska III A – XXIV miejsce

-        Martyna Wierzbowska III B – XXV miejsce

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKO – TEST”

-        Daria Łada kl. III B – XV miejsce

-        Aleksandra Rybicka kl. III B – XXII miejsce

-        Martyna Wierzbowska kl. III B – XXIV miejsce

-        Iwona Mocarska kl. III A – XXIX miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

-        Emilia Ramatowska kl. I C – X miejsce (tytuł laureata)

Sukcesy wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

-        Michał Wojewoda kl. III B – tytuł finalisty

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

-        Patryk Zalewski kl. III B – tytuł finalisty

-        Klaudia Kubajewska kl. III C – tytuł finalisty

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

-        Daria Łada kl. III B – tytuł finalisty

Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Drużynowo II miejsce:

-        Dominika Cwalina z kl. II C

-        Justyna Gardocka z kl. III C

-        Karolina Męczkowska z kl. II D

-        Natalia Wykowska z kl. II C

XXI Wojewódzki Konkurs wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym

-        Daria Łada kl. III B – wyróżnienie

XVI Konkurs Ortograficzny dla uczniów gimnazjów

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – wyróżnienie

Sukcesy miedzypowowiatowe

Konkurs Diecezjalny „Dzieci Fatimy – Powiernikami Królowej Różańca”

Drużynowo IV miejsce:

-        Emilia Ramatowska kl. I C

-        Arkadiusz Wiski kl. I A

-        Marta Zielińska kl. II D

Sukcesy powiatowe

Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Czar Par”

Drużynowo II miejsce:

-        Emilia Ramatowska kl. I C

-        Milena Narewska kl. I C

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – I miejsce

-        Dawid Włodkowski kl. I A – II miejsce

-        Urszula Wądołowska kl. III B – III miejsce

-        Patryk Zalewski kl. III B – wyróżnienie

Konkurs „Sum – taaaka ryba”

-        Katarzyna Bargielska kl. III A – III miejsce

Powiatowy Konkurs Literacki „Książę Mazowiecki Janusz I – założyciel Łomży”

-        Klaudia Laskowska kl. III D – II miejsce

-        Emilia Ramatowska kl. I C – II miejsce

-        Martyna Wojewoda kl. III D – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczno – Literacki „Moja Biblioteka”

-        Natalia Śledzik kl. III D – wyróżnienie

II Konkurs Kart Świątecznych i Pisanek

-        Damian Sobolewski kl. I B – wyróżnienie

Sukcesy międzyszkolne

II Międzyszkolny Quiz Zawodoznawczy

Drużynowo – I miejsce:

-        Justyna Zaczek kl. II C

-        Patryk Najda kl. II E

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla Gimnazjalistów „Frohe Ostern – Osterkarten (Kartki Wielkanocne)”

-        Emilia Ramatowska kl. I C – I miejsce

-        Klaudia Milewska kl.  III A – I miejsce

-        Ewelina Sakowicz kl. III B – II miejsce

-        Daria Łada kl. III B – III miejsce

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – wyróżnienie

-        Paulina Dąbrowska kl. III A – wyróżnienie

-        Karolina Gniazdowska kl. III A – wyróżnienie

III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

-        Klaudia Kubajewska kl. III C – II miejsce

Sukcesy gminne

Gminny konkurs plastyczny „Zimowy pejzaż”

-        Klaudia Milewska kl. III A – I miejsce

-        Damian Sobolewski kl. I B – II miejsce

-        Oliwia Włodkowska kl. I B – wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny „Pijesz, używasz – swoje życie przegrywasz”

-        Natalia Śledzik kl. III D – I miejsce

-        Szymon Górski kl. I A – II miejsce

-        Paweł Szymański kl. I C – III miejsce

Sukcesy szkolne

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym

-        Daria Łada kl. III B – wyróżnienie

-        Karol Cwalina kl. III A – wyróżnienie

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – wyróżnienie

Konkurs Diecezjalny „Dzieci Fatimy – Powiernikami Królowej Różańca”

-        Emilia Ramatowska kl. I C – I miejsce

-        Arkadiusz Wiski kl. I A – II miejsce

-        Marta Zielińska kl. II D – III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

-        Szymon Rybicki kl. I B – I miejsce

-        Damian Pawłowski kl. II C – II miejsce

-        Hubert Ostaszewski kl. I B – III miejsce

Konkurs dla klas III „Polubić Geografię”

-        Martyna Wojewoda kl. III D – I miejsce

-        Klaudia Laskowska kl. III D – II miejsce

-        Martyna Gątarska kl. III D – III miejsce

-        Katarzyna Bargielska kl. III A – IV miejsce

Walentynkowy Konkurs Czytelniczy

-        Daria Łada kl. III B – I miejsce

-        Natalia Sakowska kl. III D – II miejsce

-        Emilia Ramatowska kl. I C – III miejsce

-        Sebastian Bukowski kl. II D – III miejsce

QUIZ zawodoznawczy

-        Justyna Zaczek kl. II C – I miejsce

-        Patryk Najda kl. II E – II miejsce

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – III miejsce

Szkolny Konkurs Ortograficzny

-        Tomasz Gardocki kl. II C – I miejsce

-        Katarzyna Ochramowicz kl. II D – II miejsce

-        Michał Babiński kl. II C – III miejsce

-        Justyna Zaczek kl. II C – wyróżnienie

-        Patryk Najda kl. II E – wyróżnienie

Oprac.: mgr Ilona Anna Zabielska

Sukcesy uczniów w I pólroczu roku szkolnego 2014/2015

L.p.

Nazwa konkursu

Liczba uczestników

Wyniki

Opiekun

Nauczyciel uczący

Szczebel ogólnopolski

1.

Konkurs plastyczny „Nasz czas”, realizowany w ramach kampanii: Zachowaj Trzeźwy Umysł”

17

E. Demianowicz

kl. III B – laureat (nagroda główna)

K. Wojcieska

kl. II D  laureat

P. Dąbrowska

kl. III A – laureat

I. Mocarska

kl. III A – laureat

K. Męczkowska kl. II D – laureat

N. Wityńska

kl. III D – laureat

M. Połomska

M. Połomska

2.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS

8

K. Ochramowicz kl. II D – VIII m (tytuł laureata)

P. Zalewski

kl. III B – XVII m (dyplom uznania)

J. Wysmułek

kl. II B – XXIII m (dyplom uznania)

P. Kiczyński

kl. I D – XXIV m (dyplom uznania)

E. Demianowicz kl. III A – XXVIII m (dyplom uznania)

Ł. Sejnowski

kl. III E – XXXIII m (dyplom uznania)

P. Florczyk

kl. II B – XXXV m (dyplom uznania)

J. Zalewska

kl. III A – XLIV m (dyplom uznania)

M. Sokołowska

M. Kossowska

 

 

B. Zaniewska

 

 

M. Kossowska

 

 

M. Sokołowska

 

 

B. Zaniewska

 

 

M. Sokołowska

 

 

M. Kossowska

 

 

B. Zaniewska

3.

Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Języka Angielskiego

12

F. Zaręba kl.

II A – IV m (dyplom laureata)

B. Górski kl.

I A – XVI m (dyplom uznania)

P. Florczyk

kl. II B – XVI m (dyplom uznania)

K. Kubajewska

kl. III C – XX m (dyplom uznania)

J. Wysmułek

kl. II B – XXIII m (dyplom uznania)

J. Susoł

kl. I A – XXVI m (dyplom uznania)

D. Włodkowski

kl. I A – XXX m (dyplom uznania)

Ł. Sejnowski

kl. III E – XXXII m (dyplom uznania)

A. Pupek

kl. II A – XXXIV m (dyplom uznania)

K. Mocarska

kl. III C – XXXV m (dyplom uznania)

J. Sulkowski

kl. II A – XL m (dyplom uznania)

S. Urbanowski

kl. II A – XL m (dyplom uznania)

M. Sokołowska

E. Sobczyńska

 

 

E. Sobczyńska

 

 

M. Kossowska

 

 

M. Kossowska

 

 

M. Kossowska

 

 

E. Sobczyńska

 

 

E. Sobczyńska

 

 

M. Sokołowska

 

 

E. Sobczyńska

 

 

M. Kossowska

 

 

E. Sobczyńska

 

 

E. Sobczyńska

4.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej „Biblia i przypowieści biblijne”

15

E. Ramotowska kl. I C – XIV m (dyplom uznania)

E. Golińska

kl. II C – XIV m (dyplom uznania)

D. Pawłowski

kl. II C – XXIII m (dyplom uznania)

I. Mocarska

kl. III A – XXIV m (dyplom uznania)

J. Gardocka

kl. III C – XXIV m (dyplom uznania)

K. Laskowska

kl. III D – XXV m (dyplom uznania)

S. Golińska

kl. I D – XXXIII m (dyplom uznania)

K. Cwalina

kl. I C – XXXVI m (dyplom uznania)

K. Cwalina

kl. III C – XXXVI m (dyplom uznania)

W. Bąkowska

kl. III D – XXXVI m (dyplom uznania)

H. Ostaszewski kl. I B – XXXVIII m (dyplom uznania)

M. Hermanowski kl. II C – XLII m (dyplom uznania)

K. Nerowski

kl. III D – XLIII m (dyplom uznania)

K. Komorowski

kl. I C – XLVI m (dyplom uznania)

M. Wojewoda

kl. III D – XLVII m (dyplom uznania)

K. Lipski

K. Lipski

Szczebel wojewódzki

5.

Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

4

D. Łada

kl. III B – II m (tytuł laureata)

A. Sasak

M. Ogonowska

– Stolarczyk

A. Sasak

Szczebel międzypowiatowy

6.

IX Turniej Piłki Halowej w SzumowieNajchętniej stał na bramce”

8

Druż. dziewcząt – IV miejsce:

K. Męczkowska kl. II D

N. Wykowska

kl. II C

W. Bąkowska

kl. III D

E. Karwowska

kl. III C

G. Zaręba kl. IIIC

K. Kopacz kl. I C

D. Cwalina

kl. II C

A. Karasińska

kl. II D

A. Najda

A. Najda

7.

„Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”

1

D. Łada kl. III B – wyróżnienie

A. Najda

A. Najda

Szczebel powiatowy

8.

Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

3

J. Gardocka

kl. III C – wyróż.

K. Męczkowska kl. II D – wyróż.

D. Łada

kl. III B – wyróż.

A. Sasak

M. Ogonowska

– Stolarczyk

M. Ogonowska – Stolarczyk

M. Ogonowska – Stolarczyk

A. Sasak

9.

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

4

Drużynowo – I m

D. Cwalina

kl. II C

J. Gardocka

kl. III C

K. Męczkowska kl. II D

N. Wykowska

kl. II C

A. Sasak

 

A. Sasak

 

M. Ogonowska – Stolarczyk

M. Ogonowska – Stolarczyk

A. Sasak

10.

„I Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych”

11

D. Sobolewski

kl. I B – I m

K. Borkowska

kl. III D – wyróż.

N. Sakowska

kl. III D – wyróż.

D. Łada

kl. III B – wyróż.

M. Połomska

 

M. Połomska

11.

III edycja Festiwalu Stołów Bożonarodzeniowych

24

Klasa II B – II miejsce

K. Wierciszewska

M. Połomska

K. Wierciszewska

M. Połomska

Sukcesy uczniów w konkursach szkolnych w I półroczu roku szkolnego 2014/2015

L.p.

Nazwa konkursu

Liczba uczestników

Wyniki

Opiekun

Nauczyciel uczący

1.

Szkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Golgota Wschodu” w poezji

18

N. Waszczyszyn

kl. II B – I m

M. Wądołowska

kl. II E – II m

W. Bąkowska

kl. III D – III m

A. Wiski kl. I A – wyróż.

L. Wdówka

G. Rakowska

G. Rakowska

L. Wdówka

M. Dąbrowska

L. Wdówka

2.

Szkolny konkurs literacki ph. Golgota Wschodu w strofach uczniów”

82

K. Ochramowicz

kl. II D – I m

J. Zaczek kl. II C – II m

P. Najda kl. II E – III m

W. Bąkowska

kl. III D – wyróż.

L. Wdówka

G. Rakowska

G. Rakowska

 

L. Wdówka

L. Wdówka

M. Dąbrowska

3.

Konkurs wiedzy pt. „Pamiętamy o Katyniu”

15

P. Kotowska

kl. II B – I m

N. Waszczyszyn

kl. II B – II m

A. Wilińska

kl. II B – III m

G. Przyjemski

G. Przyjemski

 

G. Przyjemski

 

G. Przyjemski

4.

Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

35

J. Gardocka

kl. III C – wyróż.

K. Męczkowska

kl. II D – wyróż.

D. Łada kl. III B – wyróż.

A. Sasak

M. Ogonowska – Stolarczyk

M. Ogonowska – Stolarczyk

M. Ogonowska – Stolarczyk

A. Sasak

5.

Ogólnopolski Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2014/2015 

30

D. Cwalina

kl. II C – wyróż.

J. Gardocka

kl. III C – wyróż.

K. Męczkowska

kl. II D – wyróż.

N. Wykowska

kl. II C – wyróż.

A. Sasak

A. Sasak

 

M. Ogonowska – Stolarczyk

M. Ogonowska – Stolarczyk

A. Sasak

6.

Konkurs dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas: Dzieci Fatimy – powiernikami królowej Różańca

8

E. Ramatowska

kl. I C – I m

A. Wiski kl. I A – I m

M. Zielińska

kl. II D – I m

A. Pieńkowska

kl. I A – II m

N. Wykowska

kl. II C – III m

A. Najda

K. Lipski

 

A. Najda

A. Najda

 

A. Najda

 

K. Lipski

7.

„Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”

4

D. Łada kl. III B – I m

w kat. literackiej

A. Najda

A. Najda

8.

X Edycja Konkursu Młodzież jakiej nie znacie „W moim młodzieńczym życiu staram się budować kulturę pokoju”

1

S. Bukowski kl. II D

– I m w kat. literackiej

A. Najda

A. Najda

9.

Konkurs na najciekawsze przebranie na Balu Karnawałowym 2015

4

P. Piechowska

kl. II E – I m

K. Żukowska

kl. I C – II m

W. Bąkowska

kl. III D – III m

A.    Nowacka

M. Połomska

I. A. Zabielska

-

10.

Konkurs Halloween’owy:

1.    Prezentacja multimedialna

2.    Dynia – lampion

3.    Wystrój klasy

318

1. I m – kl. III E,

II m – kl. IIII D,

III m – kl. III B

2. I m – kl. I C,

II m – kl. II D,

III m – kl. II E

3. I m – kl. III A (s. 21)

II m – kl. III B (s. 23),

III m – kl. II E (s. 15)

A. Nowacka

M. Sokołowska

-

Opracowała:

mgr Ilona Anna Zabielska

DO GÓRY

Rok szkolny 2013 / 14

 

Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2013/2014

 

ogólnopolskie

Ogólnopolski konkurs z biologii „Multitest 2013”

- Martyna Wierzbowska kl. II b – XII m.

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego „Olimpus” sesja jesienna

- Marcin Jurczak kl. III b – laureat (XIV m.)

- Daria Gardocka kl. III c – laureat (XV m.)

- Jakub Kossakowski kl. III a – XV m.

- Klaudia Kubajewska kl. II c – XV m.

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Multitest”

- Klaudia Kubajewska kl. II c – XV m.

- Marcin Jurczak kl. III b – XIV m.

- Jakub Kossakowski kl. III a – XV m.

 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z matematyki „Olimpus” sesja jesienna

- Katarzyna Ochramowicz kl. I d – laureat (III m.)

- Piotr Kryś kl. III b – laureat (III m.)

- Marcin Jurczak kl. III b – laureat (IV m.)

- Patryk Frąckiewicz kl. I b – laureat (V m.)

- Tomasz Gardocki kl I c – laureat (V m.)

- Justyna Gardocka kl. II c – laureat (VIII m.)

- Michał Babiński kl. I c – laureat (VII m.)

- Aleksandra Rogińska kl. I c – laureat (XII m.)

- Patryk Najda kl. I e – laureat (VII m.)

 

wojewódzkie

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Matematyka

- Marcin Jurczak kl. III b – finalista

Biologia

- Karolina Czerwińska kl. III b – finalista

Język angielski

- Daria Gardocka kl. III c – laureat

- Maria Antonina Runo kl. III e – laureat

- Jakub Kossakowski kl. III a – laureat

- Klaudia Kubajewska kl. II c – finalista

 

VII edycja Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej.

- Marlena Pieńkowska kl. III c – wyróżnienie

 

Łapska Akademia Wokalna – konkurs wokalny

- Marlena Pieńkowska kl. III c – wyróżnienie

 

międzypowiatowe

Wiara mnie uskrzydla

- Aleksandra Tarnacka kl. III c – laureat wyróżnienie

 

powiatowe

XVIII Nadnarwiański Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

- Magdalena Cwalina kl II b – I m.

 

Ptasie tajemnice

- Aleksandra Rogińska kl. I c – I miejsce

- Mateusz Hermanowski kl. I c – wyróżnienie

- Agnieszka Borkowska kl. III e – wyróżnienie

 

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

- Męczkowska Karolina kl. I d – wyróżnienie

- Czerwińska Karolina kl. III b – wyróżnienie

- Tarnacka Aleksandra kl. III c – wyróżnienie

- Sieniawska Justyna kl. III b – wyróżnienie

 

międzyszkolne

Międzyszkolny konkurs „Moje zwierzę, mój przyjaciel”

- Makowska Izabela kl. III d – I m.

- Sieniawska Justyna kl. III b – III m.

- Czerwińska Karolina kl. III b – wyróżnienie

 

szkolne 

Poznajemy  Parki Krajobrazowe Polski

- Męczkowska Karolina kl. I d – wyróżnienie

- Czerwińska Karolina kl. III b – wyróżnienie

- Tarnacka Aleksandra kl. III c – wyróżnienie

- Sieniawska Justyna kl. III b – wyróżnienie

 

„Jan Paweł II – Papież dialogu”

- Aleksandra Tarnacka kl. III c I miejsce 

- Daria Łada kl. II b – II miejsce

- Wiktoria Bąkowska kl. II d – III miejsce

 

„Uczennica Serca Jezusowego – św. Małgorzata Alacoque”

- Bogumiła Kozicka kl. III b – I miejsce

- Dominika Kurpiewska kl. III b – II miejsce

- Karolina Czerwińska kl. III b – III miejsce

 

Konkurs biblioteczny „Exlibris Biblioteki PG w Piątnicy”

- Daria Łada kl. II b I miejsce

- Klaudia Milewska kl. II a II miejsce

- Karol Stec kl. II b II miejsce

- Natalia Wityńska kl. II e III miejsce

- Agnieszka Borkowska kl. III e III miejsce

- Justyna Wykowska kl. III d – wyróżnienie

- Klaudia Dąbkowska kl. I a wyróżnienie

- Julia Prusinowska kl. I a wyróżnienie

- Wiesław Żelechowski kl. III b wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny „Katyń w naszych myślach”

- Mieczkowska Wiktoria kl. II b i Martyna Wierzbowska kl. II b I miejsce

- Klaudia Milewska kl. II a II miejsce

- Agnieszka Borkowska kl. III e III miejsce

- Karolina Karpińska kl. III e wyróżnienie

- Karolina Gniazdowska kl. II a wyróżnienie

- Aneta Śliwka kl. III e wyróżnienie

- Edyta Golińska kl. I c wyróżnienie

 

Konkurs wiedzy pt. „Pamiętamy o Katyniu”

- Rogińska Aleksandra kl. I c I miejsce

- Chojnowska Klaudia kl. II a II miejsce

- Wilińska Adrianna kl. I b III miejsce

 

Konkurs literacki „Młodzież naszego gimnazjum  strzeże i przekazuje pamięć o zbrodni katyńskiej”

- Maria Runo kl. III e – I m.

- Natalia Korwek kl. III e – II m.

- Jakub Truszkowski kl. III d – III m.

 

Konkurs recytatorski „Poezja Katyńska”

- Martyna Wojewoda kl. II d – I m.

- Natalia Mertens kl. III e – II m.

- Marlena Pieńkowska kl. III c – II m.

- Klaudia Laskowska kl. II d – III m.

- Daria Łada kl. II b wyróżnienie

- Sara Kruk kl. I a – wyróżnienie

- Wiktoria Bąkowska kl. II d wyróżnienie

 

Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2013/2014

MIĘDZYNARODOWE

 

Konkurs matematyczny Kangur 2014

- Ochramowicz Katarzyna – kl. ID wyróżnienie

- Pawłowski Damian kl. IC - wyróżnienie

- Kryś Piotr – kl. IIIB wyróżnienie

- Wojewoda Michał – kl. IIB - wyróżnienie

- Piaszczyk Dariusz – IIB - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKIE

 

Konkurs matematyczny „Pingwin”

- Piotr Kryś  – kl. IIIB laureat

- Tomasz Gardocki – kl. IC laureat

- Katarzyna Ochramowicz – kl. ID wyróżnienie

- Michał Babiński – kl. IC wyróżnienie

- Justyna Gardocka – kl. IIC wyróżnienie

- Marcin Jurczak – kl. IIIB – wyróżnienie

 

Konkurs Matematyczny „Panda”

- Gardocki Tomasz kl. IC – I miejsce

- Jurczak Marcin – kl. IIIB – III miejsce

- Kryś Piotr – kl. IIIB – V miejsce

- Ochramowicz Katarzyna – kl. ID – VII miejsce

 

Biblia i przypowieści biblijne

- Golińska Edyta – kl. IC – 15 miejsce

- Pawłowski Damian – kl. IC – 18 miejsce

- Zieja Anna – kl. IIIC – 18 miejsce

- Pienkowska Marlena – kl. IIIC – 18 miejsce

- Tarnacka Aleksandra – kl. IIIC – 21 miejsce

- Hermanowski Mateusz – kl. IC – 21 miejsce

 

Rok Liturgiczny Kościoła Katolickiego

- Michał Sokołowski – kl. IIA – wyróżnienie / 15 miejsce /

- Cwalina Klaudia – kl. IIC – 19 miejsce

- Gardocka Justyna – kl. IIC – 24 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

- Sejnowski Łukasz – kl. IIE – 37 miejsce

- Wojewoda Martyna – kl. IID – 37 miejsce

- Golińska Edyta – kl. IC – 38 miejsce

- Mocarska Iwona – kl. IIA – 38 miejsce

- Bagiński Hubert – kl. IIA – 39 miejsce

- Laskowska Klaudia – kl. IID – 40 miejsce

 

WOJEWÓDZKIE

 

Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

- Gardocka Daria – kl. IIIC – laureat

- Kossakowski Jakub – kl. IIIA – laureat

- Runo Maria– kl. IIIE – laureat

- Kubajewska Klaudia – kl. IIC – finalista

 

Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Drużyna zdobyła II miejsce

Skład drużyny:

- Karolina Męczkowska – kl. ID

- Karolina Czerwińska – kl. IIIB

- Aleksandra Tarnacka – kl. IIIC

- Justyna Sieniawska – kl. IIIB

 

Wojewódzki Konkurs Biblijny

- Wojewoda Martyna została laureatką konkursu /IX miejsce/

- Laskowska Klaudia została finalistką konkursu

 

MIĘDZYPOWIATOWE

 

„Uczennica Serca Jezusowego św. Małgorzata Alacoque”

Drużyna zdobyła III miejsce

Skład drużyny:

- Bogumiła Kozicka kl. III B

- Karolina Czerwińska kl. III B

- Dominika Kurpiewska kl. III B

 

POWIATOWE

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski - „Znam Ziemię Łomżyńską”

- Pieńkowska Marlena – kl. IIIC – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

- Gardocka Daria – kl. IIIC – laureat

- Ochramowicz Katarzyna – kl. ID – laureat

 

Powiatowy konkurs literacki „Książę Janusz Mazowiecki – założyciel Łomży”

- Maria Runo – kl. IIIE wyróżnienie

 

Powiatowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

III miejsce drużynowo

- Justyna Sieniawska kl. IIIB

- Karolina Czerwińska kl. IIIB

- Michał Wojewoda kl. IIB

 

MIĘDZYSZKOLNE

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny dla gimnazjalistów „frohe ostern – osterkarten (kartki wielkanocne).

- Agnieszka Borkowska – kl. IIIE - I miejsce

- Daria Łada kl. IIB II miejsce

wyróżnienia

- Dominika Adrianna Wałkuska – kl. IIID

- Aleksandra Tarnacka – kl. IIIC

- Marlena Pieńkowska – kl. IIIC

- Katarzyna Bargielska – kl. IIA

- Paulina Dąbrowska kl. IIA

 

SZKOLNE

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym.

- Łada Daria – kl. II b

- Kosińska Małgorzata – kl. II e

- Tarnacka Aleksandra – kl. III c

 

Walentynkowy Konkurs Czytelniczy

- Zieja Anna – kl. IIIC – I miejsce

- Śliwka Aneta – kl. IIIE – II miejsce

- Cwalina Natalia – kl. IIIB – III miejsce

 

Konkurs religijny „100-lecie budowy kościoła w Piątnicy”

- Katarzyna Ochramowicz – kl. ID I miejsce

- Sara Kruk – kl. IA – II miejsce

- Natalia Majewska – kl. ID – III miejsce

Wyróżnienia:

- Patrycja Chrzanowska – kl. IA

- Sebastian Bukowski – kl. ID

- Magdalena Cwalina – kl. IIB

- Katarzyna Kośnik – kl. IIB

- Aleksandra Rybicka – kl. IIB

 

Opracowała:

mgr Anna Tarnacka

DO GÓRY

 


 

Rok szkolny 2012 / 13

Sukcesy uczniów (inne jak sportowe) w II półroczu roku szkolnego 2012/13

Lp

Nazwa konkursu

Szczebel

Wyniki
(miejsce, imię i nazwisko ucznia)

Nauczyciel /opiekun prowadzący

1.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2013”

międzynarodowy

Kamil Wieczorek I B – wyróżnienie

Kryś Piotr II B – wyróżnienie

Cz. Bieńczyk

M. Sikorska

2.

Ogólnopolski konkurs ekologiczny EKO PLANETA

ogólnopolski

Prace indywidualne: wyróżnienie

  1. Pieńkowska Marlena II C

  2. Faryna Magdalena II D

  3. Stec Karol I B

  4. Borkowska Agnieszka II E

Test : wyróżnienie

  1. Łada Daria I B

  2. Gromek Paulina III B

  3. Sochacki Jakub III E

A. Sasak

3.

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

wojewódzki

Martyna Śledziewska III A – tytuł laureata

D. Wojciechewicz

4.

Świąteczne odliczanie czyli konkurs na Kalendarz Adwentowy.

międzyszkolny

Kostera Mateusz II A - I miejsce

Dąbrowska Karolina II A – wyróżnienie

Borkowska Agnieszka II E – wyróżnienie

Matuszczyk Oliwia II A - wyróżnienie

D. Wojciechewicz

5.

III Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich

międzyszkolny

Sieniawska Justyna II B - wyróżnienie

D. Wojciechewicz

6.

Międzyszkolny konkurs Plastyczny Frohe Ostern – Osterkarten (Kartki Wielkanocne)

międzyszkolny

Tokarz Weronika III A – I miejsce

Borkowska Agnieszka II E - wyróżnienie

 Łada Daria  I B - wyróżnienie

 Zieja Anna Maria II C - wyróżnienie

 

D. Wojciechewicz

7.

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

wojewódzki

II miejsce:

-        Truszkowski Jakub II D

-        Gromek Paulina III B

-        Dąbrowska Paulina I A

-        Sochacki Jakub III E

A. Sasak

8.

IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej

wojewódzki

Cwalina Magdalena I B – II miejsce

K. Lipski

9.

XIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej

wojewódzki

Bąkowska Wiktoria  I D – tytuł finalisty

K. Lipski

10.

Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym

wojewódzki

Wilińska Wiktoria III A - XIII miejsce

A. Sasak

11.

Powiatowy Konkurs literacko- plastyczno- fotograficzny „Moja biblioteka”

powiatowy

Borkowska Agnieszka II E - II miejsce

Grzymała Sylwia II A - wyróżnienie

A. Tarnacka

Bąkowska Wiktoria I D – wyróżnienie

Martyna Wojewoda I D - wyróżnienie

D. Bieńczyk

12.

Konkurs recytatorski „Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie”

powiatowy

Pieńkowska Marlena II C- wyróżnienie

Natalia Mertens II E - wyróżnienie

E. Kondrat

M. Dąbrowska

13.

Konkurs literacki „Książę Mazowiecki Janusz założycielem Łomży”

powiatowy

Tokarz Weronika III A – II miejsce

Kalska Monika III E - wyróżnienie

M. Dąbrowska

E. Kondrat

 

Sukcesy uczniów (inne jak sportowe) w I półroczu roku szkolnego 2012/13

 

L.p.

Nazwa konkursu

Szczebel

Wyniki
(miejsce, imię i nazwisko ucznia)

Nauczyciel /opiekun prowadzący

N-l wspomagający

1

Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

wojewódzki

tytuł finalisty - Wiktoria Wilińska kl. III A

Jakub Truszkowski kl. II D

A. Sasak

 

2

VI edycja Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Polska To My”

wojewódzki

wyróżnienie - Wiktoria Magdziak kl. III B

L. Wdówka

M. Dąbrowska

3

III Ogólnopolski Konkurs Gazetek Szkolnych Tygodnika Kontakty i TWP w Łomży

 

wojewódzki

 

wyróżnienie gazetki szkolnej „Potyczki” w kategorii szkół gimnazjalnych

I. A. Zabielska

M. Dąbrowska

M. Połomska

4

Diecezjalny Konkurs „Wiara mnie uskrzydla” – kategoria literacka

międzypowiatowy

II miejsce - Elżbieta Żaneta Dziemińska – kl. III C

A. Najda

 

5

Rejonowy Konkurs Języka Niemieckiego

 powiatowy

tytuł finalisty - Martyna Śledziewska kl. III A  

J. Szewczyk

D. Wojciechewicz

6

„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

powiatowy

I miejsce drużyny: P. Gromek III B, P. Dąbrowska I A, J. Sochacki III E, J. Truszkowski II D

(zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego)

A. Sasak

 

 

7

XVII Nadnarwiański Festiwal Piosenki

 

powiatowy

I miejsce - Magdalena Cwalina - kl. I B

K. Lewiarz 

 

8

XX Giełda Piosenki Dziecięcej

 

powiatowy

 

III miejsce - Magdalena Cwalina - kl. I B

Marek Żemek

Studio ROK

 

9

XXI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

powiatowy

II miejsce - Wiktoria Wilińska - kl. III A

A. Sasak

 

 

Opracowała:

mgr Anna Tarnacka

DO GÓRY


Rok szkolny 2011 / 12

Sukcesy uczniów w II semestrze roku szkolnego 2011/2012

Sukcesy międzynarodowe

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2012

-        Michał Runo z kl. III E – wyróżnienie

-        Magdalena Konopka z kl. III A – wyróżnienie

 

Sukcesy ogólnopolskie

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego PANDA 2012

-        Przemysław Pajer z kl. III B – XI miejsce

-        Michał Runo z kl. III E – XXI miejsce

-        Katarzyna Jurczak z kl. III B – XXI miejsce

-        Natalia Sieniawska z kl. III B – XXVI miejsce

-        Mateusz Kosiński z kl. III E – XXVI miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego GENIUSZ 2012

-        Olga Makowska z kl. III A – XVIII miejsce

 

Sukcesy wojewódzkie

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

-        Olga Makowska z kl. III A – tytuł laureata

-        Aleksandra Julia Śledziewska z kl. III A – tytuł laureata

-        Aleksandra Bieńczyk z kl. III B – tytuł laureata

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

-        Magdalena Konopka z kl. III A – tytuł laureata

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

-        Magdalena Konopka z kl. III A – tytuł laureata

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

II miejsce drużynowo na etapie województwa

-        Aleksandra Bieńczyk z kl. III B

-        Magdalena Konopka z kl. III A

-        Justyna Mięturko z kl. III B

-        Michał Runo z kl. III E

 

XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej

-        Anna Zieja z kl. I C – tytuł finalisty

 

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Muzyce

-        Marcin Jurczak z kl. I B – laureat

 

 

 

Sukcesy międzypowiatowe

 

Konkurs diecezjalny dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas: „Rycerz Maryi dzisiaj 70. rocznica śmierci św. Maksymiliana Kolbe”

 II miejsce drużynowo dla Szkolnego Koła Caritas Diecezji Łomżyńskiej

-        Patrycja Ptak z kl. III A

-        Sylwia Włodkowska kl. III B

-        Monika Litwińska kl. II E

 

Sukcesy powiatowe

 

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

IV miejsce drużynowo

-        Aleksandra Bieńczyk z kl. III B

-        Olga Makowska  z kl. III A

-        Aleksandra Śledziewska z kl. III A

 

V Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT

-        Marlena Pieńkowska z kl. I C – wyróżnienie

Opracowała:

mgr Ilona Anna Zabielska

DO GÓRY

 

 

Sukcesy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2011/2012

 

Sukcesy ogólnopolskie:

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Języka Angielskiego

-        Katarzyna Jurczak z kl. III B – X miejsce (dyplom laureata)

-        Maria Runo z kl. I E – XVIII miejsce (dyplom uczestnika)

-        Wiktoria Magdziak z kl. II B – XIX miejsce (dyplom uczestnika)

-        Dawid Jezierski z kl. III F – XVII miejsce (dyplom uczestnika)

-        Michał Runo z kl. III E – XVII miejsce (dyplom uczestnika)

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Matematyki

-        Anna Zieja z kl. I C – VI miejsce (dyplom laureata)

-        Jakub Matejkowski z kl. II D – XIX miejsce

-        Aleksandra Bieńczyk z kl. III B – XVI miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „PINGWIN 2011” z Matematyki

-        Marcin Jurczak z kl. I B – wyróżnienie (VI miejsce)

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orlik – ptak jakich mało”

-        Magdalena Sokołowska z kl. III F – laureat

-        Daria Gardocka z kl. I C - laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ph. „Dorastamy – Rozumiemy – Pomagamy”

-        Magdalena Dąbrowska z kl. III A – tytuł laureata

-        Martyna Śledziewska z kl. II A – tytuł laureata

-        Weronika Tokarz z kl. II A – tytuł laureata

-        Alicja Wiśniewska z kl. II C – tytuł laureata

 

Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny ph. „O co biega”

-        Kamil Wolanowski z kl. III B – tytuł laureata

 

Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną

-        II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

 

Sukcesy wojewódzkie:

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”

-        Magdalena Konopka z kl. III A – III miejsce

 

V Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”

-        Natalia Matysiewicz z kl. III B – wyróżnienie

 

Sukcesy powiatowe:

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – drużynowo I miejsce:

-        Aleksandra Bieńczyk z kl. III B

-        Magdalena Konopka z kl. III A

-        Justyna Mięturko z kl. III B

-        Michał Runo z kl. III E

 

Konkurs na budowę wymiarowej budki lęgowej pt. „Ratujemy kraskę”

-        Marcin Dębowski z kl. I A – wyróżnienie

 

IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

-        Aleksandra Julia Śledziewska  z kl. III A – I miejsce

-        Makowska Olga z kl. III A – III miejsce

-        Bieńczyk Aleksandra z kl. III B – IV miejsce

-        Justyna Mięturko z kl. III B – X miejsce

-        Mateusz Rakowski z kl. III B – XI miejsce

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wakacyjne wspomnienia”

-        Klaudia Dybicz z kl. II A – I miejsce

-        Agnieszka Borkowska z kl. I E – I miejsce

-        Daria Gardocka z kl. I C – wyróżnienie

 

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

-        Mateusz Rakowski z kl. III B – III miejsce

 

Opracowała:

mgr Ilona Anna Zabielska

DO GÓRY

 


Rok szkolny 2010 / 11

Sukcesy międzynarodowe

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Test Matematyka Plus

  • Karasiński Robert z kl. I D – laureat V stopnia

  • Rybicki Piotr z kl. III A – laureat V stopnia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2011

  • Ejza Marta z kl. III F – wyróżnienie

  • Konopka Magdalena z kl. II A – wyróżnienie

Sukcesy ogólnopolskie

 

Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski X m. drużynowo w Polsce

  • Chojnowska Paulina z kl. III A

  • Ejza Marta z kl. III F

  • Konopka Magdalena z kl. II A

  • Wojewoda Patryk z kl. III A

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO – PLANETA

  • Dąbrowski Piotr z kl. III B – wyróżnienie za prace indywidualne

  • Mogielnicka Aleksandra z kl. III C – wyróżnienie za prace indywidualne

  • Stec Konrad z kl. III C – wyróżnienie za prace indywidualne

  • Szymanowska Patrycja z kl. III B – wyróżnienie za prace indywidualne

  • Chojnowska Paulina z kl. III A – bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Języka Angielskiego

  • Jezierski Dawid z kl. II F – XI miejsce (wyróżnienie)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego PANDA 2011

  • Magdziak Wiktoria z kl. I B – dyplom wyróżnienia (IX m) – poziom 1

  • Jurczak Katarzyna z kl. II B – dyplom laureata (III m) – poziom 2

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki PANDA 2011

  • Strumiłowska Ewa z kl. III E – dyplom wyróżnienia (IX m) – poziom kl. 3

  • Konopka  Magdalena kl. II A – dyplom laureata (V m) – poziom kl. 2

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ph. „Życzę Tobie …”  realizowany w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

  • Dąbrowska  Magdalena z kl. II A –nagroda główna

  • Baranowska Izabela z kl. III F – tytuł laureata

  • Jarosz Karolina – tegoroczna absolwentka – tytuł laureata

Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny ph. „Na dwóch kółkach” realizowany w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

  • Kosiński Mateusz z kl. II E – tytuł laureata

  • Cwalina Rafałtegoroczny absolwent – tytuł laureata

Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę SzkolnąII miejsce

 

Sukcesy wojewódzkie

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Wojewoda Patryk z kl. III A – laureat

  • Makowska Olga z kl. II A – laureat

Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski I miejsce drużynowo na etapie województwa

  • Chojnowska Paulina z kl. III A

  • Ejza Marta z kl. III F

  • Konopka Magdalena z kl. II A

  • Wojewoda Patryk z kl. III A

Konkurs  Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody”

  • Strumiłowska Ewa z kl. III E – laureat (VII m)

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym

  • Chojnowska Paulina z kl. III A – tytuł finalisty  – VI m

Konkurs plastyczny „Powódź, pożar dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”

  • Dąbrowska Magdalena z kl. I A – wyróżnienie

Sukcesy powiatowe

 

III Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

  • Makowska Olga z kl. II A – V miejsce

  • Wojewoda Patryk z kl. III A – VIII miejsce

  • Strumiłowska Ewa z kl. III E – XX miejsce

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychIII m  drużynowo:

  • Jurczak Katarzyna z kl. II B

  • Makowska Olga z kl. II A

  • Śledziewska Aleksandra z kl. II A

Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny „Frohe Ostern – Osternkarten”

  • Darmetko Izabela z kl. III F – III miejsce

  • Kosakowska Natalia z kl. III B – wyróżnienie

  • Orłowski Marek z kl. I D – wyróżnienie

IV Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”

  • Wolanowska Ewelina z kl. III E – II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

  • Chojnowska Paulina z kl. III A – II miejsce

Informatyczna Liga Zadaniowa

  • Stec Konrad z kl. III C – wyróżnienie

Konkurs plastyczny ph. „Mój Nowy Świat”

  • Dąbrowska Magdalena z kl. II A – I miejsce

  • Baczewska Marlena z kl. III C – III miejsce

Konkurs plastyczny ph. „Jan Paweł II i sport” I m. drużynowo w kategorii plakat

  • Dąbrowska Magdalena z kl. II A

  • Baczewska Marlena z kl. III C

  • Niewińska Ewelina z kl. III C

  • Niewińska Wioletta z kl. III C

Konkurs literacki szkół gimnazjalnych „Wielcy święci naszych czasów – Maryja w codziennym życiu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia”

  • Dziemińska Elżbieta Żaneta z kl. D – I miejsce

  • Laskowska Marta z kl. II C – II miejsce

 

Konkurs plastyczny szkół gimnazjalnych „Wielcy święci naszych czasów – Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”

  • Darmetko  Izabela z kl. III F – I miejsce

  • Baczewska Marlena z kl. III C – III miejsce

  • Dąbrowska Magdalena z kl. II A – wyróżnienie (nagroda specjalna)

  • Zawadzka Urszula z kl. I B – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Zima pędzlem malowana”

  • Wieczorek Paweł z kl. I B – I miejsce

  • Dybicz Klaudia z kl. I A – II miejsce

II Powiatowy Konkurs Plastyczno – Literacki „Moja Biblioteka”

  • Darmetko Izabela z kl. III F – III miejsce

  • Dąbrowska Magdalena z kl. II A – wyróżnienie

Opracowała:

mgr Ilona Anna Zabielska

DO GÓRY